Domáce promi
video Video
photo Foto
24. máj. 2024 o 21:00
krsk, Koktejl

Syn Vinczeovcov Maxík roztopil srdce známej moderátorky, Adela reaguje: Vybavujeme kšefty v šoubiznise!

Moderátorský pár má za sebou adopciu synčeka.

Domáce promi
24. máj. 2024 o 21:00
Syn Vinczeovcov Maxík roztopil srdce známej moderátorky, Adela reaguje: Vybavujeme kšefty v šoubiznise!

Moderátorský pár má za sebou adopciu synčeka.

Viktorovi Vinczemu (33) a jeho manželke Adele Vinczeovej (43) súd v týchto dňoch právoplatne zveril adoptovaného synčeka Maximiliána, ktorého volajú Maxík. O krásny moment sa podelili s fanúšikmi na sociálnych sieťach, ktorí im dlho držali palce.

Nedávno o plánoch po vydarenej prvej adopcii hovoril samotný moderátor Televíznych novín v podcaste Davida Škrobánka - Dobrý táta. Dvojica sa pred adopciou snažila o spoločné dieťatko prirodzeným spôsobom, no Viktorovi vyšli zlé testy zo spermiogramu a ukázalo sa, že spermií má málo a v zlej kvalite. Umelé oplodnenie nechceli.

Keď sa po svadbe začali stretávať s otázkami, prečo nie je Adela tehotná, rozhodol sa Vincze vyjsť s pravdou von a urobiť osvetu ostatným mužom. Išlo o tému, ktorá nie je bežná. Škrobánek sa v nadväznosti na to spýtal, či premýšľajú o súrodencovi.

"Ono to funguje takto. Opisujem systém. Keď sa tej istej matke opäť narodí dieťa a opäť ho dajú do systému, tak oni prioritne kontaktujú ľudí, ktorí už majú súrodenca, aby predovšetkým spájali súrodencov. A tí ľudia môžu povedať nie, nie sú k ničomu viazaní, ale kontaktujú ich, lebo by chceli spojiť súrodencov," vysvetlil Viktor.

"Možno nebude už nikdy nič, možno bude on jediné naše dieťa. A keď to prežije, možno budeme mať ďalšie štyri. Nie sme na žiadnej misii, že ideme teraz zo seba robiť nejakých spasiteľov. Je možné, že sa to stane. Je možné, že sa to už nikdy nestane, a do ničoho podobného nepôjdeme. A možno pôjdeme opakovane. Ale opäť to bude súčasťou toho momentu, keď sa to stane. A my budeme cítiť či áno, alebo nie," uzatvoril pred mesiacmi Viktor.

Okolie ho miluje

Adoptovaného synčeka Vinczeovcov milujú všetci. V týchto dňoch si s ním užila zábavu aj tvár Telerána Lucia Hlaváčková, ktorá s Vinczem moderovala tanečnú šou. Počas nej sa o malého starali svokrovci z oboch strán.

Maxík Luciu počas hrania sa poriadne pokreslil a jeho výtvor zdokumentovala na sociálnej sieti. Toho sa s humorom chytila samotná Adela. "Áno, vybavujeme Maxovi kšefty v šoubiznise. Toto je jeho prvé profi líčenie pre Luciu Hlaváčkovú," napísala k záberu, ktorý nájdete v galérii pod článkom.