13. apr. 2024 o 08:00
žani, Koktejl

Tina odhalila sľub exmanžela Separa: Toto spraví, ak postúpi do finále Let's Dance!

placeholder
Tinu príde podporiť Separ až na finále.
Zdroj: TV Markíza, Instagram/separ__dms

Má obrovskú podporu fanúšikov aj najbližších.

Domáce promi
13. apr. 2024 o 08:00
Tina odhalila sľub exmanžela Separa: Toto spraví, ak postúpi do finále Let's Dance!

Má obrovskú podporu fanúšikov aj najbližších.

Speváčka Tina (40), vlastným menom Martina Kmeťová, sa v Let's Dance ukazuje v úplne inom svetle. V šoku sú aj jej blízki. Poznajú ju ako popovú a R&B divu milujúcu twerk a zrazu sa premenila na vznešenú labuť. V šiestom kole zahviezdili s tanečným partnerom Vilémom Šírom so slowfoxom. Porota speváčku vychválila a označila vystúpenie za jej najlepší tanec.

Tina sa pretancovala už do siedmeho kola, z čoho je veľmi šťastná. Neposúvajú ju len známky od porotcov, ale aj SMS hlasy od priaznivcov, ktorých má neúrekom. Do veľkej fanúšikovskej základne patria manželia Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský, ale aj jej expartner futbalista Richard Lásik (31). Kolo venované hudobným ikonám si prišiel pozrieť osobne. "Včera nás prišiel podporiť aj “veľký Leo”," napísala speváčka k ich spoločnej fotke. S futbalistom majú jedenásťročného synčeka Lea.

Okrem neho má aj mladšiu dcéru Tiu Liliannu (9), ktorú mnohí prezývajú Anička. Porodila ju raperovi Michaelovi Kmeťovi (37) alias Separovi. Manželstvo im nevyšlo a rozviedli sa v roku 2021. Umelec má po boku novú partnerku, influencerku Cynthiu Tóthovú (24). Hoci to viacerých prekvapilo, s Tinou majú výborný vzťah. Mladá žena sa objavila v hľadisku počas štvrtého kola, nakoľko robila spoločnosť Leovi a Aničke. "A ešte ďakujem Cynthii, že si našla čas priviezť a odviezť toto moje čokoládové kombo," odkázala jej s vďakou cez sociálnu sieť.

Mnoho párov si po rozpade vzťahu nevie prísť ani len na meno, no ako je zrejmé, Tina vychádza so svojimi ex veľmi dobre. "Keď hovoríme o slušnosti a tolerancii v spoločnosti, je asi dobré začať u seba. U seba ‘doma’. To je všetko," ide príkladom R&B diva, ktorá prezradila či ju na priamy prenos príde podporiť aj známy raper. "Separ sa sľúbil, iba ak by sme sa dostali do finále," odhalila.