08. máj. 2023 o 10:00
žani, Koktejl

Najsilnejší moment finále Let's Dance: Zlomený Koleník, Drexler to nevydržala!

placeholder
Tatiana Drexler sa rozplakala.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Finále Let's Dance bolo plné emócií.

Celebrity
08. máj. 2023 o 10:00
Najsilnejší moment finále Let's Dance: Zlomený Koleník, Drexler to nevydržala!

Finále Let's Dance bolo plné emócií.

Sálou pulzovalo nadšenie, burácajúce potlesky, no nechýbali ani slzy. Oči sa leskli tanečníkom, ktorí sa prebojovali do finále, ale aj porotcom. Po minuloročnom víťazstve sa herec Ján Koleník posadil do porotcovského kresla vedľa Tatiany Drexler, Adely Vinczeovej a Jána Ďurovčíka. Všetkých prevalcovali emócie po vystúpení Gabiky Marcinkovej a Matyáša Adamca. Zmapovali svoj príbeh v šou, no to nebolo všetko.

Porotcov veľmi dojalo posolstvo, ktoré tanečný pár odovzdal divákom v hľadisku i pri televíznych obrazovkách. "Je to smutné, že sa to musí opakovať toľkokrát, ale opäť sme to chceli zopakovať na tomto mieste, že sme si všetci rovní. Že máme všetci rovnaké práva. Že máme všetci rovnaké právo na priestor na život na tomto svete a že sa dá komunikovať s rešpektom k tým ostatným ľuďom," objasnila Gabika po ich showdance choreografii.

Adela priznala, že mala z ich tanca zimomriavky a knedľu v krku. "Ja som hneď identifikovala váš príbeh a hovorím si, že to je geniálny nápad. V spojení s pánom Werichom to bol príbeh nás všetkých. Ja si myslím, že som asi nič krajšie v Let's Dance nevidela," pochválila tanečný pár dojatá porotkyňa.

Pani Drexler, rovnako ako Koleník, museli zatlačiť slzu. Porotkyni sa triasol hlas a svojimi slovami dojala aj súťažiacu herečku. Vypočuť si ich môžete vo videu vyššie. "Táto súťaž je o tanečných výkonoch, ale predovšetkým je to súťaž o ľuďoch. Ukazuje, aký ľudia naozaj sú a vy ste čistí ľudia," povedal herec a Gabike sa zaliali oči slzami.