25. máj. 2024 o 16:00
mj, Koktejl

Dcéra Borisa Kollára sa odsťahovala za priateľom do Indie a teraz... najnovšia FOTO Alexandry hovorí za všetko!

placeholder
Alexandra Horňáková.
Zdroj: Instagram/ahornakova

Ako sa má ďaleko od domoviny?

Celebrity
25. máj. 2024 o 16:00
Dcéra Borisa Kollára sa odsťahovala za priateľom do Indie a teraz... najnovšia FOTO Alexandry hovorí za všetko!

Ako sa má ďaleko od domoviny?

Najstaršia dcéra politika Borisa Kollára (58), Saša Horňáková (22), je aktuálne vo vzťahu s Neelom Virwanim. Sašin partner je synom indického miliardára, developera Jitendra Virwaniho, ktorého majetok sa odhaduje na 2 miliardy dolárov. Zaujímavé je, že Neel nie je žiadny jedináčik, ale pochádza zo štyroch súrodencov – má sestru Nataliu a bratov Aditya a Karana. Ide teda o pomerne veľkú rodinu.

Spájajú ich aj kone

Neelova rodina je známa podnikaním v oblasti jazdeckých škôl, chovu koní ale tiež v oblasti hazardných hier. Krásna Alexandra je taktiež milovníčkou týchto zvierat a už dlhé roky sa venuje aj jazde na koni. Je dokonca reprezentantkou našej krajiny, a môže sa pochváliť viacerými cenami.

Sťahovanie za láskou

Ako to už býva, láska hory prenáša a neraz nás donúti zmeniť krajinu, v ktorej žijeme. To je aj prípad Sašky, ktorá nedávno pre magazín Plus7dní prezradila, že sa sťahuje kvôli priateľovi do zahraničia, pretože ten sa chystá zastúpiť svojho otca vo firme: „Zastúpi svojho otca vo firme, takže sa tam asi na dva roky presťahujeme,“ prezradila Saša. Indiu navštívila už dvakrát a v rodinnom sídle sa cítila ako v rozprávke. V tomto honosnom sídle sa o pohodlie rodiny totižto stará 70-členný personál.

Alexandra má v Indii svoje plány. „Nebudem v Indii len oddychovať, ale aj pracovať a chcem si založiť aj svoju firmu, plus budem jazdiť a pomáhať v stajni, venovať sa koňom a zrejme budem asi aj trénovať detičky," vysvetlila svoje ambície aktraktívna mladá žena.

Cestovanie a párty

Na Instagrame sympatickej blondínky môžeme vidieť množstvo fotografií z rôznych zahraničných ciest a dovoleniek, ktoré podnikla so svojím indickým priateľom. Nedávno navštívili napríklad aj Taliansko, odkiaľ pridala pár krásnych fotiek.

Sympatická blondínka sa pred pár dňami pochválila aj fotografiou z oslavy. Tej sa zúčastnila aj so svojím priateľom. Očividne si naplno užívali zábavu aj s priateľmi. Saške to v dlhých pestrých šatách veľmi pristalo a jej priateľ zvolil ležérny outfit v podobe voľnejšej modrej košele s krátkym rukávom a svetlých šortiek. Párik zaľúbencov spolu vyzerá veľmi spokojne, ako zaznelo aj v jednom z komentárov: „Pekný pár ste. Naozaj úprimne,“ poznamenala fanúšička. Záber nájdete v galérii.