28. feb. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Babiš zverejnil FOTO, baví sa na nej celý internet: Pri pohľade na jeho parťáka pôjdete do kolien!

placeholder
Český politik Andrej Babiš.
Zdroj: Instagram/andrejbabis

Komentujúci si neodpustili uštipačné poznámky.

Zahraničné promi
28. feb. 2024 o 16:00
Babiš zverejnil FOTO, baví sa na nej celý internet: Pri pohľade na jeho parťáka pôjdete do kolien!

Komentujúci si neodpustili uštipačné poznámky.

Český politik so slovenskými koreňmi Andrej Babiš (69) bol od decembra 2017 do decembra 2021 predsedom vlády Českej republiky a momentálne pôsobí ako predseda hnutia ANO. Bol kandidátom v posledných prezidentských voľbách, no priazeň voličov získal Petr Pavel (62). Babiš je aj podnikateľ a patrí medzi najbohatších ľudí v Česku.

Babiš je kontroverznou postavou na sociálnych sieťach a často sa nestretáva s pozitívnymi komentármi. Širokú verejnosť však o to viac vždy zaujmú jeho nové príspevky. Snaží sa osloviť aj mladšie publikum a je aktívny aj na platforme Tik Tok a Instagram.

Na sociálnych sieťach často zverejňuje vtipné videá alebo fotky a inak tomu nebolo ani teraz. "Toto je Silver, domáci miláčik nášho europoslanca Martina Hlaváčka. Ešte o ňom určite budete počuť," napísal k fotke, na ktorej pózuje s kohútom, ktorú nájdete v galérii.

Politik nemusel dlho čakať a vtipné komentáre sa len tak sypali. "Nevedel som, že máte brata, ste si veľmi podobní!" komentoval Kuba. "Schillerová páva, Andy kohúta... to máte nejakú stranícku hru s názvom "ukáž svojho vtáka"?" vtipne poznamenala Blanka. "To je Fiala, však? Akoby tam tá podobnosť bola. Inak je pán Babiš frajer ako vždy," pridal sa Filip. "Mňa už asi fakt nič neprekvapí," konštatovala Eliška a viacerí s ňou len súhlasia.