21. jún. 2024 o 15:33
Famous.cz, Koktejl

Beckhamovci ignorujú Harryho a Meghan: Urážka, ktorú Victoria nerozdýchala a neodpustila im

placeholder
Beckhamovci sa urazili na princa Harryho a Meghan.
Zdroj: Instagram/davidbeckham, TASR/AP

Slávny pár ich teraz ignoruje.

Zahraničné promi
21. jún. 2024 o 15:33
Beckhamovci ignorujú Harryho a Meghan: Urážka, ktorú Victoria nerozdýchala a neodpustila im

Slávny pár ich teraz ignoruje.

Než sa princ Harry oženil s americkou televíznou herečkou Meghan Markle, priatelil sa s bývalým futbalistom Davidom Beckhamom a jeho manželkou Victoriou. Vyzeralo to, že sú si Beckamovci s princom veľmi blízki. Lenže potom prišla urážka, ktorú Victoria nerozdýchala a neodpustila známemu páru dodnes. Harry a Meghan ich totiž nepozvali na svadobnú hostinu.

Odhaľuje to Tom Bower vo svojej knihe The House of Beckham. "Meghan ich nepozvala na svadobnú večeru a Victoria to považovala za urážku, pretože mnoho hostí, ako je George Clooney a ďalšie hollywoodske hviezdy, ktoré pozvali, Meghan ani nepoznalo,“ vysvetľuje Bower.

Autor v knihe ukazuje fotografiu Victorie, ktorá do kaplnky svätého Juraja, kde boli Harry a Meghan oddaní, prichádza s kamennou tvárou. Bower tvrdí, že výraz Victorie bol čiastočne spôsobený správaním manžela na večierku predchádzajúceho večera. "Kupoval drinky pre brunetku, zatiaľ čo Victoria sedela blízko a ticho zúrila. Ešte horšie je, že toho rána tá žena zverejnila na webe fotky seba a Beckhama,“ dodáva autor na vysvetlenie, prečo nemá Victoria na svadbu princa Harryho žiadne príjemné spomienky.