02. okt. 2022 o 20:00
aza, Koktejl

Skvelý trik ako baliť mužov v baroch: Špeciálny spôsob ženy si vyžaduje nezvyčajnú pomôcku

placeholder
Dievčina sa podelila o kreatívny spôsob, akým balí mužov v kluboch.
Zdroj: TikTok/mel_lloyd

Kreatívny spôsob ako si nájsť partnera.

Zahraničie
02. okt. 2022 o 20:00
Skvelý trik ako baliť mužov v baroch: Špeciálny spôsob ženy si vyžaduje nezvyčajnú pomôcku

Kreatívny spôsob ako si nájsť partnera.

Žena vymyslela geniálny trik, za ktorý zožala poriadny úspech. Slobodných mužov v baroch balila zaujímavým spôsobom. 22-ročnej Mel Lloyd napadlo baliť mužov vďaka pečiatke. Tú si dala vyrobiť na mieru. "Myslím si, že si atraktívny. Ak si slobodný, ozvi sa mi," bolo napísané na ospevovanej pečiatke.

Chodí s ňou do klubov vždy, keď je v meste s priateľmi. Proces balenia začína mladá kráska miernym koketovaním s potencionálnym partnerom. V momente kedy usúdi, že sa jej chlap, s ktorým komunikuje naozaj páči, tak mu spomínanú pečiatku otlačí na ľubovoľnú časť tela.

Na sociálnej sieti TikTok prezradila, že si dáva záležať aby chlapi, ktorých osloví boli slobodní. Pokiaľ zistí, že nie sú slobodní, tak sa otočí na opätku a odkráča preč, v opačnom prípade ich pred odchodom opečiatkuje.

Mnohí z jej fanúšikov usúdili, že by to radi skúsili tiež. "Skutočne detailné a efektívne predané, musím aj udeliť bonusové body za použitú pomôcku,” napísal jeden z mužského obecenstva, ktorý ocenil kreatívny prístup dievčiny.

"Jej nápad je skvelý! Strach z odmietnutia by mi však nikdy nedovolil sa o to ani len pokúsiť, takže obdivujem jej sebavedomie," napísal ďalší užívateľ sociálnej siete. Väčšina z jej opečiatkovaných obetí túto situáciu zobrala s humorom. S mnohými aktuálne udržiava kontakt, píše Daily Star.