26. máj. 2024 o 12:00
jž, Koktejl

Internetom koluje návod, ako zbaliť Slovenku: Toto si myslia o našich ženách v zahraničí!

placeholder
Na internete sa objavil návod, ako zbaliť slovenskú ženu. (ilustračné foto)
Zdroj: iStock

Ako dopadli Slovenky v teste proti Američankám?

Zaujímavosti
26. máj. 2024 o 12:00
Internetom koluje návod, ako zbaliť Slovenku: Toto si myslia o našich ženách v zahraničí!

Ako dopadli Slovenky v teste proti Američankám?

Na webe v dnešnej dobe nájdete všetko od výmyslu sveta. Či už neviete, ako správne uvariť vaše obľúbené jedlo alebo hľadáte návod, ako začať s randením. Väčšina takýchto rád obsahuje klasické klišé formulácie, ktoré každý z nás pozná. Web International womens club (v preklade Medzinárodný klub žien) sa však rozhodol na vec pozrieť inak.

Web ponúka príležitosti na nadväzovanie kontaktov, zdieľanie skúseností a vzájomné učenie sa avšak podľa konkrétnej národnosti. Hneď v úvode si užívateľ môže zvoliť, či má záujem o Európanky, Latinoameričanky alebo Ázijčanky. Slovanské ženy si na tomto webe zaslúžili samostatnú kategóriu. V čom sú podľa nich výnimočné?

"Slovanské ženy vyzerajú krásne a sexi aj bez toho, aby sa veľmi líčili a nosili odhaľujúce oblečenie. Získavajú tiež akademické tituly a budujú si úspešnú kariéru bez toho, aby ohrozili svoj rodinný život. Vždy tak dokážu vyčnievať z davu," znie hneď v úvode. Pri opise ich vlastností sa vždy venuje osobitná pozornosť ich kráse, príťažlivosť a vrodená charizma.

"Pri stretnutí so slovanskými nevestami prakticky niet pochýb o ich etnickej príslušnosti. Podľa toho, ako rozprávajú a ako sa správajú, vyzerajú ako skutočné dámy," uvádzajú. Autori sa ďalej zamerali na slovanské tradície na svadbách, charakteristiku slovanských žien, čo robí slovanské ženy najlepšími manželkami a kde také ženy stretnúť.

Ako ale vnímajú samotné Slovenky? "Muži, ktorí už na Slovensku boli alebo mali len to šťastie stretnúť Slovenky, môžu tvrdiť, že ich krása je neodolateľná. Všetky spája niečo zvláštne, čo sa dá len ťažko opísať a určite sa na to nedá zabudnúť. Ich dokonalé typy tiel a prepracované črty tváre sú jednoducho pôsobivé. Nuž, nie je prekvapením, že Slovenky sú považované za jedny z najkrajších žien na svete!" potvrdili slová mnohých.

Predsa len našli aj nejaké negatíva. "Slovenské ženy sú tvrdohlavé veľmi pekným a roztomilým spôsobom. Majú totiž veľmi ostrý zmysel pre spravodlivosť a férovosť. To znamená, že urobia všetko pre to, aby dosiahli svoje ciele. Slovenské ženy nemajú tendenciu zastaviť sa na polceste: namiesto toho vynaložia všetko úsilie, aby dosiahli to, čo skutočne chcú," zhodnotili.

Autori nezabudli ani na dôležité aspekty pri randení a zvádzaní Sloveniek. Čo je teda podľa nich najpodstatnejšie pri randení? Dôležité je venovanie pozornosti, dokonca ju nazvali nevyhnutnou. Upozorňujú na pretvárku a podľa nich slovenské ženy neznášajú, keď sa muži chvália vecami, ktoré nikdy nedosiahli, alebo sa ich snažia zahmlievať. Neznášajú, keď im niekto klame, a vždy odhalia, keď sa im niečo nezdá pravdivé. Ďalej vyzdvihujú dôležitosť rodinných hodnôt a v neposlednom rade iniciatívu. A ako Slovenky zviesť? Autori odporúčajú ukázať zmysel pre štýl, byť vtipný a rešpektovať osobný priestor.

Konečný verdikt o Slovenkách je veľmi pozitívny. "Celkovo je veľa vecí, ktoré nám na slovenských ženách imponujú. A konkrétne nás úplne ohromuje, aké sú tieto krásky rozmanité. Po prvé, žiaria prirodzenou krásou a príťažlivosťou. Okrem toho majú tendenciu stať sa najlepšími manželkami vôbec, dosahujú najrôznejšie ciele a ľahko prekonávajú výzvy na ceste k vysnívanému životu," zhrnuli.

Na záver porovnali Slovenky s Američankami. "Ak by sme porovnali slovenské dievčatá s americkými, povedali by sme, že osobnosť robí rozdiel. Aj keď sú obe pekné a ochotné zaviazať sa k vzťahu, slovenské dievčatá majú nežnejšiu osobnosť. Ak sa o ňu budete starať a správať sa k nej tak, ako očakáva, jej náklonnosť a láska sa nikdy nevytratia. Vždy vám bude lásku opätovať, bez ohľadu na to, koľko ťažkostí môže život priniesť," dodali na záver.