19. sep. 2023 o 04:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Horúce vyjadrenie herca z Pána profesora o Dare Rolins: Z jeho slov sa bude červenať!

placeholder
Dara Rolins
Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Dare venoval tieto slová.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 04:30
Horúce vyjadrenie herca z Pána profesora o Dare Rolins: Z jeho slov sa bude červenať!

Dare venoval tieto slová.

Jeden z najobľúbenejších televíznych seriálov Pán profesor je späť. Prednedávnom prebiehalo v Chorvátsku promo fotenie novej kampane k seriálu a zúčastnili sa na ňom aj mladí herci Ben Árvay a Dávid Kytka. V rozhovore pre portál Markíza okrem iného prezradili, ako vnímajú sami seba a čo je na nich nielen najatraktívnejšie, ale ktorú vlastnosť na sebe nemajú radi.

Ben priznal, že ako najatraktívnejšiu vlastnosť na sebe samom vníma svoj zmysel pre humor. Je totiž mimoriadne extrovertný a, ako zdôraznil jeho herecký kolega, extrémne zábavný, aj keď jeho vtipy niekedy nemajú ani hlavu, ani pätu. Jedným dychom dodal, že najmenej má na sebe rád to, že často mešká na rande, no závisí to aj od toho, s kým na dané rande ide. "Niekedy si dám záležať a som tam v predstihu, no inokedy sa stane, že meškám," uviedol.

Samotný Dávid nedokázal jasne povedať, ktorá povahová či fyzická črta je u neho najatraktívnejšia, preto za neho odpovedal Ben. "Ja si myslím, že David je veľmi slušný mladý muž a je pekne vychovaný. Je to mladý, galantný herec," odvetil Ben.

O niečo otvorenejší bol vtedy, ak mal odhaliť svoju negatívnu vlastnosť. "Ja potrebujem byť s každým zadobre. Keď sa dvaja ľudia, ktorých mám rád pohádajú, tak ja si neviem nájsť stranu, ku ktorej sa prikloním, pretože ja potrebujem byť s každým zadobre. Niekedy sa to ale prekrúti a som ten najhorší," zveril sa Dávid.

Herci v závere odpovedali aj na to, ktorá žena zo slovenského šoubiznisu sa im páči najviac. "Dara Rolins", bez okolkov povedal Ben, kým Dávid označil herečku Gabrielu Marcinkovú.