15. máj. 2024 o 06:00
mob, Koktejl

Šťastní rodičia Adela a Viktor Vinczeovci: Takýto je náš Max! Miluje Gotta aj Müllera...

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: instagram/viktorvincze

Z promi páru sa stali oficiálne rodičia.

Domáce promi
15. máj. 2024 o 06:00
Šťastní rodičia Adela a Viktor Vinczeovci: Takýto je náš Max! Miluje Gotta aj Müllera...

Z promi páru sa stali oficiálne rodičia.

Viktorovi Vinczemu (33) a jeho manželke Adele Vinczeovej (43) sa koncom roka 2022 zmenil život, keď im oznámili, že úrady majú pre nich dieťatko na adopciu. O chlapčekovi dlhšiu dobu nemohli hovoriť, dokonca museli tajiť aj jeho pohlavie kvôli adopčnému procesu. Dnes už je to inak. V rozhovore pre TV Markíza prezradili, že súd im malého Maximiliána právoplatne zveril a tak sa z promi páru stali oficiálne rodičia.

„Počas celého procesu som nepochybovala o tom, že to takto dopadne. Samozrejme, že človek vie, že sa môže čokoľvek ešte stať, ale muselo by to byť niečo veľmi výnimočné v rukách osudu, čo by ten proces skomplikovalo. Najväčšie emócie boli skôr, keď k nám prvýkrát prišiel a keď sme sa prvýkrát stretli,“ povedala Adela, ktorá priznala, že ňou zamával moment, keď videla občiansky s jeho menom aj fotkou, kde sa usmieva.

Max je ako iné malé deti veľmi živý, zvedavý a zábavný, čo potvrdili aj jeho rodičia. „Má rád hracie karty s blahoželaniami. Miluje Gotta, Müllera, Michala Tučného. Vždy si to púšťa a potom chce vidieť, ako tí interpreti vyzerajú, kde sú. Obdivuje aj akékoľvek auto, čo vidí na ulici.“

Aj keď sa hovorí, že dieťa prinesie ľuďom najväčšie šťastie, známa moderátorská dvojica to takto nevidí. „Nemenili by sme a nevieme si predstaviť život bez neho. Milujeme ho, ale nemyslím si, že on je naše šťastie. Je to niekto, kto nám zmenil život, priniesol nám nové výzvy, ukázal nové horizonty, radosti, nové iskry a všetko možné, ale je to oveľa náročnejší život,“ dodáva Adela, ktorú doplnil Viktor.

„Súvisí to s tým, ako si ľudia definujú šťastie. Podľa nás neprichádza z externých vplyvov. Nie je to ani dieťa, partner, práca, peniaze. Mnoho ľudí, ktorí toto všetko majú, nenašli šťastie. Dieťa je skvelým parťákom, tešíme sa z neho a milujeme ho, ale nie je zdrojom nášho šťastia. V tomto sme sa zhodli ešte pred tým, než nám dieťa prišlo do života,“ vysvetlil.