09. júl. 2024 o 09:30
žani, Koktejl

Puškárová ukázala VIDEO zo súkromia: Keď sa pozriete na Švajdu, okamžite vám to udrie do očí tiež

placeholder
Moderátor Patrik Švajda a Zlatica Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Chvíle v kruhu rodiny.

Domáce promi
09. júl. 2024 o 09:30
Puškárová ukázala VIDEO zo súkromia: Keď sa pozriete na Švajdu, okamžite vám to udrie do očí tiež

Chvíle v kruhu rodiny.

I keď sa Zlatica Švajdová Puškárová opäť vrhla do pracovného víru, stále je v prvom rade mamina. Doma má aktuálne dvoch prázdninujúcich školákov- synov Lea (14) a Adamka (7). Pre mladšieho zo súrodencov je to úplne nový zážitok, nakoľko ukončil prvý ročník na základnej škole.

Ako všetci rodičia, aj Švajdovci chcú deťom vytvoriť tie najkrajšie spomienky na letné voľno. Cez víkend si užila rodinka spoločné chvíle na bowlingu a zároveň oslávili aj Patrikove meniny. Blondínka zverejnila video, na ktorom sa obľúbený moderátor sústredene snaží zasiahnuť dve kolky, čo však nevyšlo. "Tesne vedľa," okomentovala Zlatica. Každému, kto si jej príspevok pozrel, musel udrieť do očí jeden detail. Patrik hral bosý a topánky na bowling nemali na nohách ani chlapci. Presvedčte sa vo videu.

Premiéra Zlatých talentov so Zlaticou

Moderátorka bola nadšená, keď fanúšikom na Instagrame predstavila svoj autorský projekt. Zlaté talenty so Zlaticou majú za sebou oficiálnu premiéru na televíznych obrazovkách. Seriál v sobotu v rámci Televíznych novín divákom predstavili Miriam Kalisová a Jaroslav Zápala. Puškárová sa tak naplno vrátila na obrazovky televízie Markíza po tom, čo niekoľko mesiacov zápasila s chorobou.

V rámci pravidelnej reportážnej série cestuje po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavuje divákom talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť. V prvej reportáži Zlatica predstavila mladého huslistu Tea Gertlera, ktorý v hre na husliach začínal ako štvorročný, vyhral mnohé medzinárodné súťaže a ktorému prejavili výnimočné uznanie aj zahraničné megahviezdy. Divákom neušlo, že Zlatica celá žiari a badať u nej nadšenie z nového projektu a návratu do milovanej práce.

"Veľmi nás teší, že sa Zlatica vracia na obrazovky TV Markíza a že bude môcť v Televíznych novinách opäť preukázať svoj nesporný novinársky talent. Veríme, že sa divákom a diváčkam bude jej autorský seriál páčiť a že vďaka nemu spoznáme množstvo zaujímavých talentovaných ľudí, ktorí žijú na Slovensku," uviedol Michal Kratochvíl, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.