01. mar. 2024 o 05:30
žani, Koktejl

Dankova sexi miss Sylvia si z komentárov ťažkú hlavu nerobí: Mohla toto napísať? Pôjdete do kolien

placeholder
Danko a Sylvia majú tvoriť pár už niekoľko mesiacov.
Zdroj: TASR, Instagram/sylviasulik

Zmysel pre humor jej nechýba.

Domáce promi
01. mar. 2024 o 05:30
Dankova sexi miss Sylvia si z komentárov ťažkú hlavu nerobí: Mohla toto napísať? Pôjdete do kolien

Zmysel pre humor jej nechýba.

Šéf národniarov Andrej Danko (49) sa za posledné roky postaral o slovné perly, ktoré bavia Slovákov a stali sa z nich bežne používané výroky. Kvôli breptom sa neraz stal terčom vtipov a výsmechu. Aktuálne je terčom tvrdej kritiky od Igora Matoviča. Dôvodom je jeho cesta do Dubaja, na ktorej mu robila spoločnosť krásna blondínka.

Do exotiky s ním odišla vicemiss Slovensko 2021 Sylvia Šulíková (26). Aj ona to od bývalého premiéra schytala. "Ísť do Abu Dabí s pipenkou s novými čerešničkami a nechať si Pellegrinim schváliť ospravedlnenie neúčasti v platenej práci ako “iné pracovné povinnosti poslanca”, to dokáže len primitív ako ten na foto v lietadle z utorka tohto týždňa," napísal kandidát na prezidenta k záberu, na ktorom je Danko a Sylvia v lietadle.

Ku kauze sa vyjadrila aj blondínka. "Ani vo sne by mi nenapadlo, že moje čerešne budú v hlavných večerných novinách," napísala stručne na sociálnej sieti. Odkaz na čerešne súvisí s plastikou. Sylvia si prsia nechala vylepšiť len nedávno a s výsledkom je nesmierne spokojná.

Napriek tomu, že vďaka účasti v súťaži krásy je na veľkú pozornosť zvyknutá, kauza na ňu vrhla úplne nové svetlo. Na svoju osobu si musela vypočuť rôzne komentáre a tak sa priatelia a sledovatelia rozhodli, vyjadriť jej podporu. "Pre mňa si vždy bola veľmi silný a inteligentný človek. Kto s tebou bol v kontakte, tak ten vie. Tak som ti to chcel iba napísať, že j** na hejterov. Stokári budú navždy stokármi. Nedaj sa nimi zložiť a drž sa," stálo v jednej správe.

Sylvia je za takéto reakcie nesmierne vďačná. "Mnohí z vás mi píšete veľa pekných a povzbudivých správ. Vnímam ich. Ďakujem. A áno mám sa dobre, ja si to užívam," napísala kráska a každému sa hneď v hlave vynoril legendárny výrok Andreja Danka: „Ja si to užívam, ja sa cítim dobre.“