13. jún. 2024 o 07:30
krsk, TASR, Koktejl

Danko s misskou Sylviou terčom drsnej kritiky: Za tieto FOTO ich Slováci zvozili pod čiernu zem!

placeholder
Danko a jeho Sylvia zvečnili politikove kauzy a výroky na tričkách.
Zdroj: Instagram/ sylviasulik

Najnovší nápad známej dvojice zasiahla obrovská kritika.

Domáce promi
13. jún. 2024 o 07:30
Danko s misskou Sylviou terčom drsnej kritiky: Za tieto FOTO ich Slováci zvozili pod čiernu zem!

Najnovší nápad známej dvojice zasiahla obrovská kritika.

Podpredseda parlamentu Andrej Danko (SNS) si ešte v apríli prišiel do bratislavskej Dúbravky splniť záväzok a pozametať ju. Po januárovej dopravnej nehode nemôže dva roky šoférovať. Do upratovania sa v súvislosti s nehodou zapojil dobrovoľne a odmietal, že bol v čase nehody pod vplyvom alkoholu. Z miesta incidentu mal odísť pre zlomený zub.

"Zametanie a čistenie pre nás - obyvateľov Dúbravky - bolo nielen o dodržaní sľubu, ale aj o princípe. Miesto, kde žijeme, si je potrebné udržovať. Ako aj vzťahy s jeho obyvateľmi," odkázal pri virálnych fotkách zo zametania. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave v tom čase zverejnilo na sociálnej sieti očakávané video jeho búračky s popisom "dopravná nehoda zo dňa 11.1. 2024 v mestskej časti Bratislava - Dúbravka".

K dopravnej nehode lídra SNS došlo 11. januára v bratislavskej Dúbravke. Danko mal podľa svojich slov dostať šmyk a naraziť do semafora. Opozícia kritizovala, že odišiel z miesta incidentu. Vec od marca vyšetrovali ako priestupok.

Danko začiatkom roka tiež prekvapil vzťahom s I. vicemiss Slovensko 2021. Verejnosť sa o ich vzťahu dozvedela, keď boli v exotike. Dvojica spolu strávila niekoľko dní v Dubaji či hlavnom meste Spojených arabských emirátov, z čoho sa stala prepieraná kauza.

Do politika sa za túto cestu okamžite pustil Igor Matovič. "Ísť do Abu Dabí s pipenkou s novými čerešničkami a nechať si Pellegrinim schváliť ospravedlnenie neúčasti v platenej práci ako “iné pracovné povinnosti poslanca”, to dokáže len primitív ako ten na foto v lietadle z utorka tohto týždňa," napísal na sociálnej sieti.

Kontroverzný nápad

Dvojica šokovala ľudí na internete opäť v utorok, keď misska zverejnila ich spoločnú fotku, ale aj sériu fotiek tričiek, na ktorých zvečnili politikove kauzy a výroky a tiež Matovičom spomínané čerešničky.

"Chceli by ste takéto tričká?" spýtala sa Sylvia pri fotke, na ktorej má Danko oblečené tričko s nápisom R.I.P. semafór a misska nápis Noačo. A pridali ich ešte oveľa viac. Zábery nájdete v galérii pod článkom. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. Kým niektorí sa aj pobavili, prevažovala kritika.

"Sorry, Sylvi, ale toto je tak nechutne drzé, že reálne neverím vlastným očiam, že človek ako ty vôbec dal toto na net," napísala sledovateľka. "Skôr by sme chceli ten záznam a normálny postoj politika," ozvala sa ďalšia.

"Chceli by sme aspoň normálnych politikov vo vláde. Chcem tak veľa??" pýta sa iná. "Ako výsmech Slovensku?" znela ďalšia reakcia na fotku. "To vážne?" pridala sa Nikki. "Hanba," napísal krátko sledovateľ. "Keď som politik, môžem všetko. Aha," znela jedna z mnohých ďalších reakcií.