21. apr. 2024 o 22:06
vmr, Koktejl

Povedala viac ako mala? Adela Vinczeová pred celým Slovenskom priznala konflikty s manželom: Rázna reakcia Viktora!

placeholder
Viktor Vincze zareagoval záhadným úsmevom.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Povedala viac ako mala?

Domáce promi
21. apr. 2024 o 22:06
Povedala viac ako mala? Adela Vinczeová pred celým Slovenskom priznala konflikty s manželom: Rázna reakcia Viktora!

Povedala viac ako mala?

V ôsmom kole tanečnej šou Let’s Dance bojovalo o postup do semifinále 5 párov. Súťažiacich čakali opäť dva tance a jedným z nich bol contemporary. Známkovala ich opäť bude štvorica porotcov. K Jánovi Ďurovčíkovi, Tatiane Drexler a Adele Vinczeovej sa v 8. kole pridal Adam Bardy.

Hviezda seriálu Mama na prenájom a finalista Let's Dance v roku 2022 brala úlohu ako veľkú zodpovednosť. "Na účasť v Let's Dance sa veľmi teším. Ako sa hovorí, Let's Dance je iba raz za život a nie všetci majú možnosť byť súčasťou tohto projektu viackrát. Ja si to túto nedeľu pozriem z porotcovskej stoličky, čo je veľká zodpovednosť, ale veľmi sa na to teším," povedal sympatický herec pre markiza.sk.

Ani toto kolo nemalo núdzu o bizarné momenty. Jedným z nich bolo aj hodnotenie ostrieľanej porotkyne a obľúbenej moderátorky Adely Vicnzeovej, ktorá so svojským humorom okomentovala contemporary tanec Anny Jakab Rakovskej a Jaroslava Ihringa, ktorých vychválila do nebies.

"Ono práveže to má pôsobiť ľahko, lebo ten príbeh chceš sledovať. Videli sme tam aj tú náročnosť, lebo však to jednoduché nebolo. Ja nepoznám kroky, ktoré sa používajú v contemporary, ale za mňa tam bol aj brečtan aj divá opica aj matrixové antigravitačné skupinové pohyby. Jednoducho ani chvíľu som sa nenudila. A veľmi sa mi páčili aj tie minimalistickejšie prejavy, ktoré ste mali napríklad pri tom stole. Jaroslav sa dostal naozaj do hereckého silnejšieho momentu. Takže príbeh prešiel a bolo to doslova by som povedala, že športový výkon," zhodnotila hviezdna porotkyňa.

Adela však už tradične do svojho hodnotenia zapojila aj tému svojej domácnosti, ktorú zdieľa s manželom a moderátorom šou Viktorom Vinczem, s ktorý vychováva synčeka.

"Takže, povedali ste nám naozaj všetko a ja si hovorím, ako toto budem riešiť doma, tieto konflikty, keď máme taký malý stôl," skonštatovala Adela. Viktor sa záhadne usmial a nedalo mu nezareagovať. "Vylúčením konfliktov, hovorím si..." upozornil na záver Adelu.

Module ITT: Let’s Dance

Zoznam tancov

Juraj Loj a Natália Horváthová

jive: Dirty Dancing: Do You Love Me

contemporary: Tommee Profitt - Can't Help Falling in Love DARK VERSION (Elvis Presley cover)

Anna Jakab Rakovská a Jaroslav Ihring

waltz: Audrey Hepburn - Moon River

contemporary: Nneka - Heartbeat

Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová

paso doble: The Mask of Zorro - Plaza of execution

contemporary: Rosalía - A Palé

Petra Dubayová a Matyáš Adamec

paso doble: Rodrigo y Gabriela - Hanuman

contemporary: Ruelle - Madness

Tina a Vilém Šír

quickstep: Phil Collins - You Can't Hurry Love

contemporary: 2WEI - Survivor