Druhé kolo Let’s Dance prinieslo moment, na ktorý by Ján Koleník a Dominika Rošková zrejme najradšej zabudli. Dvojica, ktorá patrí k najväčším favoritom šou, si na seba uplietla poriadny bič, keď sa rozhodla odtancovať ikonický a technicky náročný tanec. V pexese si vytiahli quickstep po Gabike Marcinkovej.
Ambiciózny plán sa im však v samotnom závere škaredo vypomstil. Pri riskantnom prvku sa profesionálna tanečnica nešťastne zachytila a namiesto efektného šmyku pod nohami tanečníkov zostala nečakane ležať na zemi. Hoci im pohotoví kolegovia pomohli situáciu zachrániť, záver vystúpenia skončil drobným fiaskom, z ktorého zábery nájdete v našej galérii.
Diváci ich napriek tomu obdarovali nadšeným potleskom a nechýbal ani standing ovation. Nevydarený záver vystúpenia mrzel okrem Koleníka s Roškovou aj špeciálnu porotkyňu Ivanu Gáborík. Zdôraznila, že quickstep bol veľmi náročný a herec navyše zastával pozíciu, ktorú predtým tancoval profesionálny tanečník Matyáš Adamec. „Veľká škoda, že sa nevydarili nejaké kúsky, ale na generálke sa to vydarilo a bolo to perfektné," poznamenala.
Richard Genzer zhodnotil tanečné vystúpenie dvojice s humorom jemu vlastným. „Jano, tam bolo toľko krokov, že päť ľudí by to nestihlo. Ty to stihneš sám. Keby som to tancoval ja, tak skončí hudba a ja ešte minútu dorábam kroky. Také to bolo. Ako ste sa rozbehli po parkete, bolo vás tu plno. Prebehli ste okolo mňa a bol tu prievan. Nabudúce si musím zobrať čiapku, aby som neprechladol," povedal najskôr.
„Trochu ma zamrzelo... ja ťa nechcem uraziť, ale mne je strašne ľúto, že nie si pes. Ja by som si ťa kúpil a vyhrali by sme každú výstavu. Mali by sme veľa peňaní," dodal český komik, herec a vyštudovaný tanečník. Po jeho slovách neudržala Tatiana Drexler na uzde svoj silný smiech. Široký úsmev hral aj na tvári Koleníka, aj keď sa zdalo, že ho hodnotenie zároveň poriadne zaskočilo.
Moderátorka Jana Kovalčíková sa mimo tanečného parketu opýtala favoritov na kritiku, na ktorú nie sú zvyknutí. „My si to aj zaslúžime, nám sa fakt...," začala si Rošková sypať popol na hlavu a zrazu sa otočila do hľadiska. „Prepáčte, milí diváci. Prepáčte, mňa to strašne mrzí, že tie veci nevyšli. My sme si to naozaj pre vás pripravili. Máme vás radi a vážime si, že ste sa aj tak postavili," predniesla ospravedlnenie viditeľne emocionálne rozhodená tanečnica.
