17. jún. 2024 o 10:00
Koktejl

Dara Rolins zverejnila fotky bez mejkapu, prišla kritika: Silné slová od Cibulkovej!

placeholder
Dominika Cibulková a Dara Rolins.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi, domicibulkova

Do speváčky sa opäť pustili kritici.

Domáce promi
17. jún. 2024 o 10:00
Dara Rolins zverejnila fotky bez mejkapu, prišla kritika: Silné slová od Cibulkovej!

Do speváčky sa opäť pustili kritici.

Hviezdna Dara Rolins (51) sa po dlhšej odmlke vrátila na sociálne siete aj do pracovného kolotoča. Jej absencia bola podmienená estetickým zákrokom, ktorý podstúpila u talianskeho špecialistu. Okolo jej osoby vypukla kauza, keď doktor zverejnil zábery samotnej premeny. V minulosti potvrdila vylepšenie pŕs, nosa a dáva si tiež aplikovať botox medzi obočie.

Najnovšiu úpravu chcela zatajiť, avšak taliansky plastický chirurg na sociálnej sieti zverejnil video Dary a prezradil, aké zákroky robil. "Hĺbkový lifting tváre a krku, revízna blefaroplastika (korekcia ovisnutých očných viečok, pozn. red.)," odhalil. Speváčka to nečakala, ale zákrok pred fanúšikmi viac neskrýva. Odvtedy je často terčom kritikov.

Nová vlna nevôle prišla, keď zverejnila príspevok v krátkom overale. "Moji milí, tým, že nemám na srdci nič konkrétne, zareagujem na váš dosť častý koment/postreh. Neviem jak vy, ale ja sa do lesa ani na tréning nemaľujem. Takže ÁNO, moje nenamaľované oči sú menšie jak tie namaľované a ako niektorých z vás tak často irituje, navyše mám každé oko inak veľké. To ale odjakživa, zvykla som si. A pravé aj ľavé mám rada rovnako," napísala na Instagrame Dara.

"Ďalšia častá dilema mnohých z vás žien, je môj zákrok a potreba vedieť, či ho doporučujem. V prípade, že neriešite len tvár, ale celé telo, ktoré je o 20 rokov mladšie a vy len túžite po správnom vybalansovaní jedného s druhým, je podobná úvaha logická a v poriadku. Jeden aj druhý faktor by mal ísť ruka v ruke. Výsledok, ktorý sa dostaví - opäť opakujem - NIE skôr než do pol roka, je o to prirodzenejší. Ale aj tak do budúcna doporučujem radiť sa o tom s niekým iným, nie so mnou," dodala speváčka.

Po jej príspevku sa v komentároch rozpútalo peklo. "Vaše posledné príspevky pôsobia, že máte skôr nejaký iný problém ako s kritikou," ozvala sa jej fanúšička. "Telo, ktoré je o 20 rokov mladšie. Aha," smial sa ďalší. "Tvl, vy a Krainovka, to je vážne na hospitalizáciu," napísal sledovateľ z Česka.

"Že telo je o 20 rokov mladšie? Darina, vám už šibe z tej sebalásky a posadnutosti zovňajškom. Urobili ste si z vášho tela, tváre - bôžika. Choré. Radšej sa stiahni do súkromia a nevytŕčaj sa toľko," neodpustila si zase Slovenka.

Medzi nahnevanými komentármi sa objavil jeden, ktorý okamžite vytŕčal z davu. Pridala ho bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (35). "Milujem ťa takú, aká si," napísala jej a pridala niekoľko srdiečok. Ona sama prešla nedávno premenou pomocou cvičenia a zmeny jedálnička, ktorá nasledovala po tehotenstvách so synčekom Jakubkom a dcérkou Ninkou.