15. apr. 2024 o 08:00
jž, vmr, Koktejl

Fialová o tom, ako Vinczeová vymenila ex Modrovského, Adela na rovinu: Neviem, či to nebolo príliš...

placeholder
Zuzana Fialová a Adela Vinczeová.
Zdroj: Reprofoto/TV Markíza

Poriadne sa to zvrtlo.

Domáce promi
15. apr. 2024 o 08:00
Fialová o tom, ako Vinczeová vymenila ex Modrovského, Adela na rovinu: Neviem, či to nebolo príliš...

Poriadne sa to zvrtlo.

V siedmom kole tanečnej šou Let's Dance prišla ako špeciálna porotkyňa herečka Zuzana Fialová (49), ktorá je zároveň historicky prvou kráľovnou tanečného parketu. "Svoje odhodlanie ukázala pred 18 rokmi naplno aj na tanečnom parkete Let's Dance. S partnerom Petrom Modrovským sa po legendárnej dvakrát opakovanej zdvíhačke stala našou historicky prvou kráľovnou. V druhej sérii si sadla do poroty a o rok neskôr šou aj odmoderovala. Štvrtá porotcovská stolička v nedeľu patrila Zuzane Fialovej," znelo v úvodnej dokrútke.

Na porotcovské kreslo ju priviedol práve jej tanečný partner Peter Modrovský a svojim vzhľadom všetkých ohúrila. "Zuzka, krásny večer ešte raz. Ako si sa medzi nás tešila?" spýtala sa jej moderátorka Lucia Hlaváčková. "Tešila som sa náramne, trochu mám trému. Ale už mám aj adrenalín, takže veľmi sa teším na celý večer," jednoznačne odpovedala Fialová.

Moderátor Viktor Vincze si do Zuzany hneď rypol. "Ako už zaznelo v tej dokrútke, je to vlastne už neuveriteľných 18 rokov odkedy si sa stala..." rozprával. No v tom ho Fialová prerušila. "Prečo také veci rozprávaš Viktor? Adela!" okríkla s úsmevom manželský pár Viktora Vinczeho a porotkyňu Adelu Vinczeovú, aby mu dohovorila.

Viktor však pokračoval. "My máme radi matematiku v tomto segmente v Let's Dance. Odkedy si vyhrala, ubehlo 18 rokov. Ako si ty spomínaš na ten prvý ročník?" upokojil situáciu. "Vieš čo, mám to ešte v úplnej pamäti, pretože my sme sa s Peťom Modrovským vôbec neprestali odvtedy stretávať a kamarátiť. Takže on mi to pripomína svojou prítomnosťou a spomínam si na to, ako na veľmi autentický kus môjho života, ktorý ma sprevádza vlastne až doteraz. Pretože som tu vlastne už toľko rokov," prezradila Zuzana.

Module ITT: Let's Dance

Fialová a Vinczeová o výmene partnerov

V siedmom kole Let's Dance sa stalo niečo, čo sa ešte v histórii tejto tanečnej šou na Slovensku nestalo. Známe tváre si totiž medzi sebou vymenili tanečných partnerov. Pri tejto príležitosti Zuzana Fialová a Adela Vicnzeová prezradili zaujímavosť z ich minulosti v tejto šou.

Obe totiž tancovali s Petrom Modrovským. Zuzana po výhre s Petrom v Let's Dance pôsobila ako porotkyňa, neskôr ako moderátorka. Adela si zas jednu sériu zatancovala s Petrom, potom sa vrátila k moderovaniu a teraz je porotkyňou. S Modrovským však tvorila aj pár. Jej manželom je teraz Viktor Vincze, ktorý Let's Dance v súčasnosti moderuje.

"Vymenili sme ho. Ty si ho vymenila za moderátora, ja nebudem hovoriť," načrtla s úsmevom Zuzana Fialová smerom k Adele. "Ale, dobre, nechajme teda tie naše osobné výmeny, a myslím si, že vo všetkých tých rolách sme sa cítili dobre a uvidíme, ako sa budú cítiť tie naše tanečné páry v tých nových kombináciách," premostila Adela.

"Áno, pretože zmena môže byť aj dobrá, ale môže byť aj taká dobrá, že keď sa vrátite k tomu bývalému, zistíte, že to bolo lepšie. Nie je to moc komplikované?" opýtala sa Zuzana Adely. "Nie, ale to bola až taká životná pravda, neviem či to nebolo príliš," ukončila konverzáciu Vinczeová s nadhľadom.