15. sep. 2023 o 04:30
žani, Koktejl

A je to vonku! Známa jojkárka tajila tehotenstvo 7 mesiacov: Prekrásne FOTO s bruškom

placeholder
Alena Stračiaková bude onedlho mamina.
Zdroj: Instagram/alena_straciakova

Na ceste je ďalšie šoubiznisové bábätko. Gratulujeme!

Domáce promi
15. sep. 2023 o 04:30
A je to vonku! Známa jojkárka tajila tehotenstvo 7 mesiacov: Prekrásne FOTO s bruškom

Na ceste je ďalšie šoubiznisové bábätko. Gratulujeme!

V Ranných správach na Jojke odznela krásna novinka. Moderátorka a redaktorka Alena Stračiaková sa už onedlho stane maminou. Radostnú správu sa jej darilo tajiť poriadne dlho napriek tomu, že je neustále na očiach divákov. Veľký deň nastane už o dva mesiace.

Aj v 7. mesiaci tehotenstva sa cíti veľmi dobre a je vďačná, že aj s bábätkom pod srdcom môže stále pracovať. Už onedlho si však dá od moderovania pauzu. Ako avizovala, pred kameru sa chce po pauze opäť vrátiť.

Kolegovia si pre Alenku pripravili milé prekvapenie. V priamom prenose si vypočula vyznanie od manžela Matúša, ktoré ju dojalo. "Chcem ti hlavne povedať, aby si si dobre užila toto úžasné obdobie, ktoré máš so svojimi Rannými novinami a so svojimi kolegami. Viem, aké je to pre teba strašne dôležité a ako to strašne miluješ," začal.

"Verím, že ťa čaká nádherné obdobie nás troch. Viem, že toto obdobie bude pre nás trošku intímnejšie, ale také naše a určite bude krásne. Určite si ho všetci traja veľmi užijeme. Milujem ťa," dodal na záver.

Budúca mamina s manželom absolvovali aj tehotenské fotenie s krásnym výsledkom. Zábermi sa pochválila na sociálnych sieťach. "Asi je načase sa o to naše šťastie podeliť. Ľúbim ťa a teším sa na všetko nové, čo teraz príde. Budeme rodičia a ja budem mamou. Stále mi to príde ako sen. Už sa ťa nevieme dočkať a tešíme sa na život s tebou, bábätko naše," vyznala sa v príspevku Alenka.