09. júl. 2024 o 07:30
krsk, Koktejl

Frederike z Ruže vrazila na dovolenke v Chorvátsku neznáma Slovenka: Kričala, aby som zomrela!

Má za sebou hrozný zážitok.

Domáce promi
09. júl. 2024 o 07:30
Frederike z Ruže vrazila na dovolenke v Chorvátsku neznáma Slovenka: Kričala, aby som zomrela!

Má za sebou hrozný zážitok.

Známa Markizáčka Frederika ešte nedávno pridávala dovolenkové zábery z Chorvátska, teraz čakal jej fanúšikov šok. Hviezda druhej série šou Ruža pre nevestu zverejnila v piatok ráno fotku a video, ktoré vystrašili jej blízkych aj cudzích ľudí. Na zábere mala opuchnutú spodnú peru a tvár od krvi.

"Včera som dostala po papuli. Pri tejto fotke sa mi hodí citovať Separa: Vždy, keď poviem pravdu, sa nejaké trubky urazia," napísala na zarážajúcom zábere, ktorý nájdete v galérii na začiatku článku.

Neskôr pridala na Instagrame príspevok, kde ďakovala fanúšikom. "Som ok. Ďakujem za extrémne veľa správ, zajtra vám poviem, akí dokážu byť ľudia zlí," odkázala priaznivcom. Svoje vyjadrenie zhrnula v nedeľu do troch videí.

"Napadnutie, spodný hák, rozťatá pera, ale inak to bola veľmi príjemná rodinná dovolenka, z ktorej sa vrátim silnejšia ako nikdy predtým. Už teraz sa hodí povedať, že po tomto výkone si zaslúžim aj ja doživotnú rentu alebo minimálne ochranku?" okomentovala situáciu.

Vo videu, ktoré nájdete na začiatku článku, o všetkom porozprávala. "Uvedomila som si, akí sú Slováci neprajní, závistliví, nevzdelaní, hlúpi. Z nejakej vôle zmeniť názor, to ma vlastne stálo samotnú päsť do tváre. Išli sme s rodinou, boli sme na Pagu, kráčali sme mólom a zastavili sme. Zrazu sa ohliadnem, lebo niekto niečo zakričal, pozrela som sa na jednu stranu a zrazu mi pristál spodný hák, zarazil sa mi do sánky a ja som si vlastne zahryzla do pier," šokovala.

"Pravdepodobne bola dofetovaná, opitá, nevyzerala byť podľa mňa, že je 100 % ok. Popritom niečo rozprávala, niečo kričala. Čo som z toho zachytila, bolo to niečo v zmysle, že aby som zomrela, ako si to dovoľujem roznášať pliagu, že ju chcem nakaziť. Domyslite si tam nadávky. Tým pádom asi odkazovala na to, aký som mala problém," pokračovala v nahrávke.

Frederika nedávno prehovorila o tom, prečo v šou Ruža pre nevestu nenosila nohavičky. Mala priateľa, ktorý jej bol neverný a zistila to až na kontrole u gynekologičky. Pri cytológii jej povedala, že tam má predrakovinový typ HPV vírusu. Našli jej aj chlamýdie, rôzne mykózy a strašne veľa zápalu. Zápal bol rozsiahly a veľmi bolestivý.

"Veľmi ma mrzí, že ľudia majú také mylné predstavy o tom, aký je priebeh tohto vírusu. Dievčine odpúšťam. Myslela som si, že tým, že som o tom raz povedala niekde na rozhovore, tak že som sa odbremenila, ale až teraz som to precítila, že to nestačí a treba robiť trošku razantnejšie kroky. Už to nenechám iba tak," prisľúbila Frederika.