Štyri dni Dunkerque: Peter Sagan si vybojoval konečné umiestnenie v elitnej desiatke

placeholder
Peter Sagan na Štyri dni Dunkerque.
Zdroj: twitter/4JDDunkerque

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil na pretekoch Štyri dni Dunkerque konečné 8. miesto.

Zahraničný šport

V nedeľňajšej záverečnej 6. etape, ktorá merala 173,7 km a mierila z Avionu do mesta Dunkerque, špurtoval v pelotóne na 11. mieste s rovnakým časom ako víťaz.

V konečnom hodnotení sa posunul o jednu priečku dopredu. Záverečnú etapu vyhral Belgičan Tim Merlier z tímu Soudal-QuickStep. Celkovo si prvú pozíciu postrážil Francúz Roman Gregoire z Groupama-FDJ. Sagan zaostal o 36 sekúnd.