11. jún. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Adela a Viktor Vinczeovci 7 rokov po svadbe: To, čo zverejnila moderátorka, vás prekvapí!

placeholder
Viktor a Adela Vinczeovci počas prvej svadby vo svätojurskom kostole.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Adela sa potešila.

Domáce promi
11. jún. 2024 o 16:00
Adela a Viktor Vinczeovci 7 rokov po svadbe: To, čo zverejnila moderátorka, vás prekvapí!

Adela sa potešila.

Adela (43) a Viktor (33) Vinczeovci prednedávnom oslávili 7. výročie svadby. Áno si povedali 9. júna 2017 v kostole vo Svätom Jure. Prvá svadba bola len pre blízky rodinný kruh. Na druhý deň však manželia usporiadali veselku vo veľkom pre všetkých známych a kamarátov. Svadobná hostina prebiehala v kaštieli v Tomášove.

Na ich výročie si spomenul ich dlhoročný kamarát moderátor Branislav Bruno Ciberej (45). "Happy wedding anniversary (v prehlade šťastné výročie svadby, pozn. red.)," napísal moderátor k spoločnej fotke Vinczeovcov na sociálnu sieť. "Tak jediný kto si na to spomenul je Bruno. Ďakujeme," reagovala Adela.

Adela a Bruno spolu s moderátorom Martinom Pycom Rauschom tvorili neoddeliteľnú súčasť prvej slovenskej Superstar. S Adelou mali blízky vzťah a dokonca spolu chodili aj na dovolenky. Avšak po tom, ako si Adela s Viktorom osvojili synčeka Maxíka sa ich spoločne strávený čas zminimalizoval.

"Predtým sme si to tak nejako vynahradili. Pred dieťatkom sa totiž približne na rok presťahovali do vedľajšieho domu, svoj byt rekonštruovali. Vtedy sme sa videli veľmi často. Ja som ten, kto mal v našom bytovom dome tzv. závodnú kuchyňu, vždy plnú chladničku, navarené, napečené a dvere u mňa boli vždy otvorené," prezradil Bruno pre Nový Čas Nedeľa.