29. feb. 2024 o 16:00
krsk, Koktejl

Nečakaná prezývka porotkyne z Let's Dance, Adela Vinczeová zverejnila VIDEO: Vyzeráš ako tá...

Populárna šou sa blíži.

Domáce promi
29. feb. 2024 o 16:00
Nečakaná prezývka porotkyne z Let's Dance, Adela Vinczeová zverejnila VIDEO: Vyzeráš ako tá...

Populárna šou sa blíži.

Od nedele 3. marca uvidia diváci na Markíze 9. sériu obľúbenej tanečnej súťaže Let's Dance. Svoje pohyby na televíznych obrazovkách predvedú: herečka Petra Dubayová, exfutbalista Ján Ďurica, speváčka Tina, herečka Hana Gregorová, modelka Michaela Kocianová, herečka Anna Jakab Rakovská, moderátor Ján Tribula, kuchár Martin Novák a herci Jakub Jablonský, Juraj Bača a Juraj Loj.

Diváci sa môžu tešiť aj na minuloročnú moderátorskú dvojicu Viktora Vinczeho a Luciu Hlaváčkovú. Súťažiacich, porotu aj moderátorov v upútavkách na šou tentoraz tvorcovia obliekli do historických kostýmov.

Zákulisie natáčania úvodných videí poodhalila na Instagrame Adela Vinczeová (43). Na videu od Pepeho Majeského, ktorý patrí k režisérskej špičke na Slovensku, sedí v koči s Tatianou Drexler. "Vieš, ako vyzeráš? Ako tá z dalmatíncov, tá Cruella de Vil. Ale úplne," povedal jej režisér, na čo sa poriadne zasmiala.

"Áno, tak sa cítim. Je to absolútna pravda," poznamenala Drexler. Potom kamera zamierila na Adelu, pričom sa Tatiana spýtala, ako vyzerá Adelka. "Nechcem o tom hovoriť," dodala Vinczeová s odvrátenou tvárou. Porotu tento rok doplní hviezda telenoviel Divoký anjel a Rany z lásky Facundo Arana (51), ktorý nahradí Janka Koleníka.

S Adelou sa pozná už dlhšie

Tatiana Drexler nie je len porotkyňou v tanečnej šou Let’s Dance, ale aj profesionálnou tanečnicou a pedagogičkou. Hoci pochádza z Martina, žije v Nemecku. Legendárna pani D v podcaste Fun rádia Adela & Sajfa s Adelou Vinczeovou a Matejom Sajfom Cifrom prezradila, čo mnohí fanúšikovia netušili.

Tatiana Sajfu stretla v tom istom rádiu pred 15 rokmi. "Ja si dokonca pamätám, Adelka, neviem, či si ty pamätáš, ja som ťa vtedy nahovárala, že ho máš zbaliť. Pretože som vravela, že ten život bude sranda, so Sajfom to bude fakt dobrý život. A ty si vravela, že ti je ako brat," pobavila v rozhovore porotkyňa tanečnej šou Drexler.

Adela a Sajfa, ktorí spolu roky pracujú, si našli odlišných životných partnerov, s ktorými vstúpili do manželského zväzku. Sajfa má dcérku Sáru a syna Šimona s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a Adela adoptované dieťatko s moderátorom Viktorom Vinczem.