28. feb. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

Hviezda telenoviel Facundo Arana pred Let's Dance: Reakcia na slovenskú herečku! Toto ju odrovná...

placeholder
Facundo je novou hviezdou tanečnej šou.
Zdroj: Instagram/facundoaranatagle, TV Markíza

Toto by chcela zažiť každá fanúšička.

Domáce promi
28. feb. 2024 o 06:00
Hviezda telenoviel Facundo Arana pred Let's Dance: Reakcia na slovenskú herečku! Toto ju odrovná...

Toto by chcela zažiť každá fanúšička.

Po minuloročnej účasti kubánskeho sexsymbolu Maria Cimarra (52) čaká divákov TV Markíza už v nedeľu 3. marca o 20.30 h ďalšie prekvapenie. Na Slovensko zavíta hviezda telenoviel Divoký anjel a Rany z lásky Facundo Arana (51). Tvár argentínskeho herca pozná azda každá Slovenka!

V Let's Dance v ôsmej sérii súťažili rozmanité páry zložené z hercov, športovcov, moderátorov, spevákov a veľkým oživením celej šou bola bezpochyby zahraničná hviezda, kubánsky herec z telenovely Skrytá vášeň a snúbenec slovenskej missky Bronislavy Gregušovej - Mario Cimarro (52).

Kráľovnou a kráľom tanečného parketu v 8. ročníku sa stali herečka Jana Kovalčíková (32) a jej tanečný partner Vilém Šír. Na začiatku šou by takúto víťazku tipoval málokto. Najväčším ťahákom bol totiž Cimarro, ktorý napokon tancom divákov nepresvedčil. Jana Kovalčíková bola na začiatku šou šedá myška, no zlepšovala sa z kola na kolo a napokon svojimi tanečnými kreáciami divákom vyrazila dych.

Ešte stále úradujúca kráľovná tanečného parketu reagovala na príchod argentínskeho herca nadšením. "Tak už naozaj! Facundo Arana opäť v meste," napísala v príspevku na sociálnej sieti Kovalčíková. Potom sa jej splnilo niečo, po čom túži každá fanúšička - jej príspevok prezdieľal na vlastnom účte. Záber nájdete v galérii pod článkom.

V deviatej sérii Facundo zasadne k Tatiane Drexler, Adele Vinczeovej a Jankovi Ďurovčíkovi. "Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let's Dance," dodala Markíza.