26. feb. 2024 o 11:12
krsk, Koktejl

Veľkolepé prekvapenie Markízy: Do Let’s Dance mieri ďalšia telenovelová hviezda!

placeholder
Facundo je novou hviezdou tanečnej šou.
Zdroj: Instagram/facundoaranatagle, TV Markíza

Milovníci telenoviel si opäť prídu na svoje.

Domáce promi
26. feb. 2024 o 11:12
Veľkolepé prekvapenie Markízy: Do Let’s Dance mieri ďalšia telenovelová hviezda!

Milovníci telenoviel si opäť prídu na svoje.

Po minuloročnej účasti kubánskeho sexsymbolu Maria Cimarra (52) čaká divákov TV Markíza už v nedeľu 3. marca o 20.30 h ďalšie prekvapenie. Porotu v šou Let’s Dance tento rok podľa informácií televízie doplní hviezda telenoviel Divoký anjel a Rany z lásky Facundo Arana (51). Tvár argentínskeho herca pozná azda každá Slovenka!

V deviatej sérii tak Facundo zasadne k Tatiane Drexler, Adele Vinczeovej a Jankovi Ďurovčíkovi. "Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let's Dance," uvádza Markíza.

Veľké očakávania z novej spolupráce má aj režisér Pepe Majeský. "Aj tento rok sme sa rozhodli priniesť na Slovensko osobnosť, ktorú pozná celý svet a prekvapiť a potešiť našich divákov. Facundo je bezpochyby herec, ktorý si získal srdcia mnohých diváčok po celom svete, Slovensko nevynímajúc. Už z našich prvých rozhovorov môžem povedať, že je to nesmierne srdečný človek, veľký profesionál a fanúšik tanca. Teším sa na spoluprácu s ním," vysvetlil výber hviezdy telenoviel.