24. feb. 2024 o 20:30
jž, Koktejl

Synček Tomáša Bezdedu sa potatil: Keď zbadáte to VIDEO, nebudete chápať!

Presvedčte sa sami.

Domáce promi
24. feb. 2024 o 20:30
Synček Tomáša Bezdedu sa potatil: Keď zbadáte to VIDEO, nebudete chápať!

Presvedčte sa sami.

Tomáš Bezdeda (38) tvorí harmonický vzťah s mladšou manželkou Ivankou, s ktorou má synčeka Jakubka. Niekto by mohol ich vzťah považovať za príliš rýchly, no podľa nich to bolo ideálne, skrátka to tak cítili. Vo vzťahu boli len 11 mesiacov, keď ju Tomáš na Silvestra požiadal o ruku. Už v marci 2023 mali svadbu, na ktorej bola Ivanka už v pokročilom štádiu tehotenstva. Rozkošný Jakubko prišiel na svet 20. júna. "Vitaj Jakubko náš. Najkrajší deň v mojom živote. Milujem vás oboch. Ivana a Jakub. Jakub z neba," napísal k prvej fotke na sociálnej sieti.

Jakubko už objavuje nové veci a keďže je jeho otec hudobník, hudba jednoducho musí byť súčasťou jeho života. Tomáš sa na sociálnej sieti podelil s milým videom, ako hrá na gitare a Jakubko mu pri tom robí hudobný sprievod. "Neviem či bubeník, alebo gitarista," napísal k videu, ktoré nájdete nad článkom.

Ivankin a Tomášov príbeh však začal ešte skôr, ako sa vôbec spoznali. "Ja keď som mal 21 rokov, 22 to bolo možno tri roky po Superstar, tak som mal som chuť na pivo. Prišiel som do takého jedného podniku, sa tak pozerám a tam taká oslava. Tak som si dal jedno pivo a tak a teraz prišla taká pani, že: "Tomáško odfotíme sa?" a také malé dievča 12-ročné.. 13-ročné. Tá pani je moja svokra a to 13-ročné dievčatko je Ivanka. Ja som to aj zabudol teraz spomenúť, tak ja som odpadol, že my sa poznáme tak dlho, ale tak nevedeli sme potom už o sebe," prezradil Tomáš v markizáckej rannej relácii Teleráno.