11. jún. 2024 o 19:52
mob, jž, Koktejl

Jožo Ráž prehovoril o zrážke s cyklistom: Prečo som nezastavil!

placeholder
Slovenský spevák Jožo Ráž.
Zdroj: Renata Matějková / CNC / Profimedia

Tvrdí, že je v tom nevinne.

Domáce promi
11. jún. 2024 o 19:52
Jožo Ráž prehovoril o zrážke s cyklistom: Prečo som nezastavil!

Tvrdí, že je v tom nevinne.

Bývalý asistent poslankyne NR SR Vladimíry Marcinkovej a kandidát do parlamentných volieb 2020 Jakub Tomiš na sociálnej sieti prehovoril o nehode, ktorej mal byť svedkom. Podľa jeho slov mal byť účastníkom nehody aj legendárny spevák Jožo Ráž (69).

„Hneď predomnou sa zrazili cyklista a auto krátko po tom, čo naskočila zelená na semafore. Po tomto nepríjemnom náraze spadol cyklista na zem len kúsok pred moje auto. Vodič auta musel ten náraz cítiť, ale nezastavil a pokračoval v jazde. Cyklistovi sa pravdepodobne nič vážne nestalo, len otrasený zodvihol bicykel a odkráčal doprava na chodník,“ opísal situáciu Tomiš.

Niekdajší asistent vodiča dobehol a zistil, že za volantom sedel Jožo Ráž z Elánu. Ten mu mal odpovedať, že v spätnom zrkadle videl, že sa postavil, tak nezastavoval. „Od človeka, ktorý v minulosti prežil vážnu dopravnú nehodu by som očakával ohľaduplnejšie správanie sa na cestách. Ale vlastne čo by som mohol čakať od Joža Ráža? Predpokladám, že sa takto chcel elegantne vyhnúť prípadnej medializácii. Práve preto som sa rozhodol o tomto incidente napísať,“ uzavrel.

Ráž prehovoril o zrážke

Na celú vec sa známeho speváka spýtala TV Markíza, ktorej dal jasné vysvetlenie a tvrdí, že je v tom nevinne. „Jednoducho tak to bolo, že ja idem po ceste, napravo ide vedľa mňa cyklista, a keď je zelena, on náhle odbočí a d*bne do mňa,“ začal Ráž a pokračoval.

„Keby som bol zastavil, tak to všetci riešia, budú to rozmazávať, ja som v tom nevinne, ja som nemohol nič urobiť... Nerád tak sa ukazujem, lebo každý si chce hneď so mnou niečo mať, vypiť, fotiť sa chcú, podpisy,“ doplnil.

„Ja som videl, že mu nič nie je, iba sa dotkol môjho spätného zrkadla. Som veľmi opatrný v tomto, lebo ja som strašne populárny. To sa nedá vydržať...“ zakončil spevák.