11. feb. 2024 o 15:30
vmr, Katarína Knochová, Koktejl

Rytmusova manželka Jasmina ťažko hľadala slová: To sa nedá opísať, čo teraz zažívam!

Na tejto šou Jasmina nemohla chýbať.

Celebrity
11. feb. 2024 o 15:30
Rytmusova manželka Jasmina ťažko hľadala slová: To sa nedá opísať, čo teraz zažívam!

Na tejto šou Jasmina nemohla chýbať.

Po úspechu megakoncertu v Prahe zamieril Kontrafakt s najväčšou halovou šou na Slovensko. Fanúšikovia sa konečne dočkali 9. februára 2024. Šou prebehla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a na tejto akcii sa to len tak hemžilo známymi tvárami zo slovenského šoubiznisu.

Na koncerte s Egom a Rytmusom vystúpila aj speváčka Tina, šou si prišla s Rytmusovou manželkou Jasminou Alagič vychutnať aj Zuzana Strausz Plačková. Jej manžela Reného zachytil fotograf Koktejlu zabávať sa v dave. Koncert si prišli užiť aj speváčka Sima, dievčatá z Ruže pre nevestu Bejba a Tereza a ukázala sa aj speváčka Patrícia Vitteková s dcérami. Ako to vyzeralo na veľkolepej šou? Pozrite si zábery v našej fotogalérii.

Rytmusova manželka Jasmina na tomto veľkolepom koncerte nemohla chýbať. Jej slová hovoria za všetko. „To sa nedá opísať, čo teraz zažívam, to je proste taká vďaka byť súčasťou jeho osobného života, to je tak neuveriteľné, ako dokázal spolu s celou kapelou dneska toľko ľudí urobiť šťastnými. Pre mňa je to tak veľké poslanie od Boha, čo oni naozaj dostali. Ja sledujem ľudí okolo mňa viac možno ako ich, pretože ich piesne poznám, ten koncert už som vlastne videla, ale tie emócie neofejkuješ a to šťastie ostatných ľudí je...to je najviac. Ak si dostal takýto dar, ktokoľvek z vás, tak proste šťastie musíš šíriť," povedal v rozhovore pre Koktejl.sk. Viac sa dozviete v našej videoreportáži z koncertu.