10. feb. 2024 o 08:00
krsk, Koktejl

Rytmusova Jasmina prezradila veľkú novinku: Dnešným dňom strácame kus súkromia!

Známi manželia chystajú veľkú vec.

Domáce promi
10. feb. 2024 o 08:00
Rytmusova Jasmina prezradila veľkú novinku: Dnešným dňom strácame kus súkromia!

Známi manželia chystajú veľkú vec.

Po úspechu megakoncertu v Prahe zamieril Kontrafakt s najväčšou halovou šou na Slovensko. Fanúšikovia sa konečne dočkali 9. februára 2024. Šou prebehla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Veľká rapová udalosť nebola jedinou radostnou novinkou zo života Patrika Rytmusa Vrbovského (47) a Jasminy Alagič Vrbovskej (34).

Obľúbená moderátorka prezradila fanúšikom na sociálnych sieťach, že niečo chystajú. "Priatelia, dnešným dňom sa nám s celou mojou rodinou istým spôsobom mení život. Nie som tehotná, bohužiaľ, nemôžem povedať, prečo. Len si zapamätajte dnešný deň, pretože dnes začína jedna veľká vec," odkázala v piatok ráno z auta Jasmina.

Potom sa ukázala už nalíčená a prezlečená. "Je to tu. A dnešný dňom ja, Paťo, naša rodina, naši najbližší priatelia, aj ty Gabi, strácame možno kus súkromia, ale ideme sa približovať viac ako kedykoľvek predtým. Stávate sa, ani neviete v akej veľkej miere, súčasťou našich životov, oddnes," povedala vo videu na sociálnej sieti Jasmina a spolu s Gabikou Ruman ukázala plné auto ľudí, ktorí niečo pripravovali. Video nájdete na začiatku článku.

Na Jasminino tajnostkárstvo okamžite reagovali jej fanúšikovia. "Teším sa," napísala kamarátka a influencerka Zuzana Plačková. "Noví Geissenovci," pridala sa fanúšička Maťa. "To bude asi nejaká reality," hádala Zuzka. "Reality show?" napísala ďalšia fanúšička. "Natáčanie dokumentu ako Vémola a Lela," tipla si Nataša. "Reality šou," zhodnotila tiež Adrika. Či mali pravdu, ukáže len čas.