13. jún. 2024 o 09:30
žani, Koktejl

Koščová napísala o Čaputovej a Rizmanovi: Zdrhli ochranke a túlali sme sa mestom

placeholder
Koščová verejne poďakovala prezidentke Čaputovej.
Zdroj: Instagram/katarina.koscova, Instagram/zuzana_caputova

Rozlúčila sa s prezidentkou.

Domáce promi
13. jún. 2024 o 09:30
Koščová napísala o Čaputovej a Rizmanovi: Zdrhli ochranke a túlali sme sa mestom

Rozlúčila sa s prezidentkou.

Speváčka Katarína Koščová sa pridala k známym osobnostiam, ktoré sa verejne poďakovali končiacej prezidentke Zuzane Čaputovej. Po sobotnej (15. júna) inaugurácii sa úradu ujme zvolený prezident Peter Pellegrini.

Víťazka prvej SuperStar sa s instagramovým svetom podelila o svoj sen. "Snívalo sa mi, že sme šli s pani prezidentkou a jej Jurajom (Rizmanom, pozn.red.) na prechádzku. Zdrhli ochranke a túlali sme sa mestom, asi to bola Bratislava, aj keď tak nevyzerala. Ohromne príjemné to bolo, pani prezidentka sa veľmi tešila z nového múzea paleolitu (také v tom sne bolo). Juraj nás vodil rôznymi bizarnými mestskými skratkami," opísala začiatok sna.

Pokračovala, že po prechádzke sa zrazu ocitli u nej doma. "Strašne som sa hanbila, že tam mám bordel, pani prezidentka si hryzkala Študentskú pečať a bola s tým bordelom totálne v pohode, nuž som sa hanbiť prestala a potom už museli ísť. Tak mi s nimi bolo dobre, úplne parádne som sa zobudila a doteraz mám z toho dobrú náladu."

"A takto v realite by som sa chcela pani prezidentke poďakovať za všetku láskavosť, rešpekt, empatiu, pochopenie, ktoré celý čas preukazovala každému bez rozdielu, za úžasnú reprezentáciu našej krajiny, za rozvážnosť, za jasný mravný a morálny kompas, ktorý, verím nastavila mnohým. Za to, že autenticky ľúbi ľudí. To je také nesmierne dôležité, hádam najdôležitejšie, ak sa rozhodnete vstúpiť do politiky. Ľúbiť ľudí," myslí si Koščová.

Čaputovej poďakovala tiež za to, že vždy stála pri tých, ktorých je najmenej vidno, ktorých je najmenej počuť. "Ste inšpiráciou, vzorom a mám Vás nesmierne rada, drahá pani prezidentka," odkázala dosluhujúcej hlave štátu.