16. jún. 2024 o 05:30
mob, Koktejl

Nová práca? Viktor Vincze má za sebou veľký deň: Za týmto dňom som išiel roky! FOTO

placeholder
Viktor Vincze a Adela Vinczeová.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Splnil sa mu sen.

Domáce promi
16. jún. 2024 o 05:30
Nová práca? Viktor Vincze má za sebou veľký deň: Za týmto dňom som išiel roky! FOTO

Splnil sa mu sen.

Moderátor Viktor Vincze (33) sa už roky netají tým, že ho stálo nemalé peniaze, drinu a odhodlanie, stať sa pilotom. Dokonca sa na dlhšiu dobu odmlčal zo sociálnych sietí a nedávno prirovnal tieto skúšky k peklu na zemi. „Ale keď sa to napokon podarí, je to neuveriteľný pocit. Mám licenciu na Boeing 737,“ pochválil sa nedávno na Instagrame.

„Ja som si do Boeingu prvýkrát sadol po cca 2 a pol roku, odkedy som začal s úplne prvými výcvikmi na malej Cessne. A pripraviť si treba postupne dokopy cca 70-tisíc eur,“ spočítal to Vincze a prezradil, že ho čaká aj prvý let s pasažiermi.

Ubehlo niekoľko týždňov a avizovaný let prišiel. „Uprostred komplikovaných dní sa mi dejú aj krásne veci. Ako pilot Boeingu 737 som uplynulý víkend odviezol svojich prvých pasažierov - dovolenkárov do Grécka. Ďakujem mega ľudskému kapitánovi Robertovi Halmešovi a všetkým v aerolinkách, ktorí mi toto všetko umožňujú zažívať, aj popri televíznej práci,“ napísal známy moderátor a pridal aj fotky, ktoré si nájdete v galérii!

„Na vylúčenie prípadných konšpirácií - za týmto dňom som išiel roky, bez ohľadu na aktuálnu situáciu. Nechystal som si ho ako zadné dvierka, je to splnený sen. A chemtrails naozaj existujú - sú to konkrétne pásy chemickej zlúčeniny vodíka a kyslíka, teda H2O,“ zakončil v príspevku.