16.09.2023 16:18
krsk, TASR, Koktejl

Kollárov poslanec Martin Klus sa oženil: Pozrite na krásnu nevestu! Prišiel aj Boris

placeholder
Poslanec NRSR Martin Klus.
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Už je v chomúte.

Domáca politika
16.09.2023 16:18
Kollárov poslanec Martin Klus sa oženil: Pozrite na krásnu nevestu! Prišiel aj Boris

Už je v chomúte.

Sviatok využili na obrad, ktorý zmenil ich životy. Poslanec Martin Klus (43) povedal áno dlhoročnej priateľka Ivanke v Banskej Bystrici. "NÁŠ VEĽKÝ DEŇ JE TU. Ivanka & Martin 15. 9. 2023," pochválil sa známy Slovák na svojom facebookovom účte v piatok a priložil svadobné fotky s krásnou nevestou.

Brunetka vyrážala dych šatami s neprehliadnuteľným výstrihom, ktoré podčiarkujú jej dokonalú figúru. Zábery nájdete v galérii pod článkom.

Prišiel aj Kollár

Svadby sa zúčastnil aj šéf Sme rodina Boris Kollár. Na svojom Instagrame zdieľal niekoľko videí z veľkého dňa. Medzi nimi dominoval prvý svadobný tanec Klusa a Ivanky na romantickú pieseň od speváčky a herečky Lady Gaga.

Kandidátnu listinu hnutia Sme rodina tvoria aktuálni poslanci parlamentu, ale aj členovia regionálnych štruktúr hnutia. Zo 150. miesta kandiduje bývalý predstaviteľ SaS Martin Klus. Prvých 15 miest obsadili poslanci pôsobiaci v klube Sme rodina. Klus bude kandidovať zo 150. miesta ako nestraník. Sme rodina urobila podľa neho v tomto volebnom období progres vo svojich jasných proeurópskych, proatlantických a proukrajinských postojoch.

"Mojím pozvaním ako nestraníka na ich kandidátku na symbolické 150. miesto, aby som tieto témy ďalej presne v tomto duchu pokrýval, chceli okrem iného demonštrovať, že to je progres trvalý a nezvrátiteľný," napísal Klus na sociálnej sieti.

Predčasné parlamentné voľby sa budú konať v sobotu 30. septembra. Volebná kampaň sa začala 9. júna, končí sa 48 hodín predo dňom konania volieb.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.