12. jún. 2024 o 16:21
krsk, Koktejl

Tvrdá rana pre Radka! Stanka z Ruže pre nevestu má randiť s týmto známym politikom

placeholder
Stanku z Ruže spájajú so známym politikom.
Zdroj: Instagram/gyimesi_gyorgy, TV Markíza

Našla toho pravého?

Domáce promi
12. jún. 2024 o 16:21
Tvrdá rana pre Radka! Stanka z Ruže pre nevestu má randiť s týmto známym politikom

Našla toho pravého?

Najromantickejšia šou TV Markíza Ruža pre nevestu nedávno vyvrcholila veľkolepým finále, v ktorom si ženích Radko Urbanyak (34) vybral Stanku Lučkovú z Košíc (31). Napriek tomu, že to medzi dvojicou iskrilo, ich vzťah po šou krachol. Stanka však podľa informácií magazínu Emma nemala ostať dlho sama!

Stanka v minulosti absolvovala súťaž krásy Miss Earth a na televíznych obrazovkách sa okamžite stala favoritkou divákov. "Veľmi som potrebovala opustiť všetko staré a začať odznovu. Myšlienka, že by som takto mohla aj spoznať nového muža a zamilovať sa, bola veľmi pekná," povedala magazínu.

Nový muž?

Stanke sa malo v hľadaní dokonalého muža po rozchode pošťastiť. Po návrate na Slovensko mala začať randiť s politikom Györgym Gyimesim (43). V minulosti bol partnerom missky Magdy Šebestovej. Hoci Stanka ani Gyimesi nič nepotvrdili, Emma si všimla zvláštny detail. Na instagramovom videu, kde pripravovala Stanka raňajky, má byť v kuchyni, ktorá sa podobá politikovej. Gyimesi mal svoje bývanie ukázať pre denník Plus JEDEN DEŇ v januári 2022.

Magazín podotkol, že politik má jednu Stanku aj v rodine. "Volá sa Stanka, je lekárka a náš vrúcny vzťah trvá 38 rokov, keďže je to moja sesternica," napísal pred časom o brunetke, ktorej foto nájdete v galérii pod článkom. Jej prípravu jedla v rovnakom tričku, v akom sa líčila ona sama, zverejnila kráska z Ruže na Instagrame. "Dve Stanky sú viac ako jedna," dodala.

Ako reagovala Stanka na otázky o novom mužovi v jej živote? "K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože... Neviem... K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené," povedala Pluske Stanka.