18. jún. 2024 o 05:00
krsk, Koktejl

Z troch detí českej speváčky († 40) sú siroty: Skutočný dôvod beštiálneho činu manžela?!

placeholder
Speváčka Victoria Velvet a jej manžel David Thomas Blyth (vľavo).
Zdroj: Profimedia

Českým šoubiznisom otriasla šokujúca správa.

Zahraničné promi
18. jún. 2024 o 05:00
Z troch detí českej speváčky († 40) sú siroty: Skutočný dôvod beštiálneho činu manžela?!

Českým šoubiznisom otriasla šokujúca správa.

Tri deti vo veku 4, 10 a 14 rokov ostali bez milovanej mamy a otca. České médiá s odvolaním sa na zdroje z Turecka, kde aj s rodinou žila česká speváčka Victoria Velvet († 40), už niekoľko dní informujú o jej vražde. Tú mal vykonať jej manžel a podnikateľ David Thomas Blyth († 53), píše denník Blesk. Zbraň mal následne obrátiť aj proti sebe. Po rodinnej tragédii vyšli najavo nové informácie. Poskytnúť ich mala kamarátka speváčky.

Victoria pred sťahovaním sa do Turecka žila v Česku a v šoubiznise bola veľmi obľúbená. "Všetci ju sledovali na Instagrame, ale pred pár mesiacmi jej profil náhle zmizol. Tak som Viky kontaktovala, čo sa deje. Povedala mi, že si manžel neželal, aby sa žena vplyvného podnikateľa takto prezentovala. Tak mu vyhovela a založila si nový profil, ktorý už mala zamknutý pre verejnosť, prestala zdieľať svoje sexi fotky," povedala Blesku jej kamarátka.

"Od tej chvíle sme si začali veľa písať a dosť dlho trvalo, kým mi prezradila, že rieši neustále manželove nevery. Sama o sebe hovorila, že je žiarlivá. Victoria mala južanskú krv a bola temperamentná. Viky dokonca zo srandy hovorila, že drámu miluje a je to korenie ich vzťahu," pokračovala so slzami v očiach kamarátka. Práve preto sa nemuselo dať ľahko postrehnúť, že majú problémy.

Podľa rodinného právnika mala Victoria o pár dní pricestovať do Česka, kde plánovala stráviť leto s rodinou.

"Áno, písala mi to, bohužiaľ mi napísala aj to, že sa naspäť do Ankary nevráti a zostane tu v Česku. Že manžela opustí aj s deťmi, že chce chce život bez nevier a stresu pre deti. Kto mohol tušiť, že toto rozhodnutie ju bude stáť jej život a z troch detí urobí siroty. Po tom, čo som čítala, som presvedčená, že sa začali hádať kvôli SMS, ktoré písala Viky kamarátkam. Že si ich preložil a v afekte jej ublížil," uzatvára svoje rozprávanie kamarátka.