10. jún. 2024 o 14:30
mj, Koktejl

VIDEO Malachovská a Chabroňová to už nevydržali: Ospravedlnenie v priamom prenose RTVS!

placeholder
Iveta Malachovská a Andrea Chabroňová v Dámskom klube.
Zdroj: Reprofoto/RTVS

Mali čo robiť.

Celebrity
10. jún. 2024 o 14:30
VIDEO Malachovská a Chabroňová to už nevydržali: Ospravedlnenie v priamom prenose RTVS!

Mali čo robiť.

Pri živom vysielaní sa niekedy udejú aj nečakané a nepredvídateľné situácie. Je potom na moderátoroch, ako si s danými prekvapeniami poradia. Niečo podobné sa nedávno prihodilo aj počas obľúbenej relácie RTVS Dámsky klub, ktorú uvádzali moderátorky Ivetka Malachovská a Andrea Chabroňová.

Čo sa vlastne stalo?

Keď Andrea uviedla, že sa v danom vysielaní bude rozprávať okrem iného o srdcovom zlyhaní, zrazu jej do „reči skočila“ vŕtačka. Jednoducho sa ozvalo vŕtanie, ktoré mierne prehlušilo moderátorku. Tá to však zahrala skvelo a spolu s kolegyňou sa schuti zasmiali na tejto nečakanej situácii.

„Ja sa ospravedlňujem, nám to tu trochu spestrila vŕtačka nečakane, neplánovane,“ povedala s úsmevom Andrea. Aby toho nebolo málo, keď Iveta začala rozprávať o ďalšej téme relácie, ozval sa zasa buchot z kuchyne. Moderátorky sa opäť rozosmiali. „Tak sa ospravedlňujeme, že sme začali mimoriadne veselo," povedala vysmiata Iveta.

A naozaj, ich smiech bol veľmi nákazlivý a celkovo, klobúk dolu pred tým, ako tieto nečakané situácie obe zvládli. Na Instagrame to pekne zhrnula v komentári diváčka. „Boli ste perfektné! Hneď ste mi spríjemnili deň. Ste super, veľmi rada pozerám Dámsky klub, keď ste tam vy dve. Nech sa darí!“ odkázala im fanúšička.

Bola to milá chvíľa, aj keď rachot v štúdiu prinútil všetkých v štúdiu k smiechu. Majte dobrú náladu ako my,“ odkázala fanúšikom Iveta Malachovská.