27. feb. 2024 o 12:00
žani, Koktejl

Vinczeovci riešia, čo so synom počas Letʼs Dance: V hre je niečo, čo pre Adelu a Viktora nebude jednoduché

Znova kývli na obľúbený projekt.

Domáce promi
27. feb. 2024 o 12:00
Vinczeovci riešia, čo so synom počas Letʼs Dance: V hre je niečo, čo pre Adelu a Viktora nebude jednoduché

Znova kývli na obľúbený projekt.

Na obrazovky sa vracia tanečná šou Letʼs Dance. Okrem 11 nových celebritných tanečníkov sa pred kamery postaví aj zohratá minuloročná zostava. Moderovania sa opäť chopia Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková. Za porotcovský stolík si zasadnú Tatiana Drexler, Ján Ďurovčík a Adela Vinczeová. Zdalo sa, že tento rok budú len traja porotcovia, no Markíza vytiahla z rukáva eso na poslednú chvíľu.

Po minuloročnej účasti kubánskeho sexsymbolu Maria Cimarra (52) si pre divákov pripravili ďalšie prekvapenie. Porotu v šou Let’s Dance tento rok doplní hviezda telenoviel Divoký anjel a Rany z lásky Facundo Arana (51). Nahradil obľúbeného herca Jána Koleníka, ktorý sa už vlani vyjadril, že v šou končí.

Manželia Vinczeovci sa pred začiatkom 8.série stali terčom kritiky, nakoľko tanečná šou štartovala len krátko po tom, ako sa prevalilo, že sa ich rodina rozšírila o synčeka. Už vtedy všetkých upokojovali, že adoptovaný drobec bude v dobrých rukách, o čo sa postarali babka a dedko Banášovci. Aj tento rok budú patriť ich nedele Letʼs Dance. Pre Báječnú ženu manželia prezradili, že o chlapca sa opäť budú starať starí rodičia.

"Za ten rok sa aj veľa vecí zmenilo. Už máme v tom rodinnom klane jasno. Malý vie, kto sú babi a dedo. Máme to šťastie, že je absolútne prijatý z oboch rodičovských strán a on naopak miluje aj šalianskych aj bratislavských babi a dedov. A plus si vieme predstaviť, že sa pampúch bude môcť s nami zdržiavať na generálke a byť s nami čo najdlhšie. Toto farebné prostredie je veľmi atraktívne pre neho," dodala Adela.