25. feb. 2024 o 14:00
jž, Koktejl

Soňa Müllerová otvorene povedala, čo si myslí o Vinczeovej: Tieto slová Adelu zasiahnu!

placeholder
Soňa Müllerová považuje Adelu Viczeovú za veľmi kvalitnú moderátorku.
Zdroj: Instagram/muller.sona, Instagram/trochu_inak_s_adelou

Takáto je pravda.

Domáce promi
25. feb. 2024 o 14:00
Soňa Müllerová otvorene povedala, čo si myslí o Vinczeovej: Tieto slová Adelu zasiahnu!

Takáto je pravda.

Krásna moderátorka Soňa Müllerová (62) len prednedávnom prezradila pre Plus sedem dní, že už aj ona požiadala o dôchodok. Soňa je spätá s obľúbenou šou Dámsky klub, no sledovateľov ubezpečila, že s moderovaním nekončí ale bude si viac vyberať. S moderovaním má skúsenosti už od roku 1985, preto možno povedať, že je špičkou v tejto brandži. Soňa Müllerová dokonca povedala aj to, čo si myslí o moderátorke Adele Vinczeovej (43).

Adelina prvá skúsenosť s moderovaním bola keď mala len 14 rokov, zatiaľ čo Soňa začala v 24 rokoch. Obe majú bohaté skúsenosti, no aký má v skutočnosti Soňa na ňu názor? Odpoveď bola jednoznačná a prácu Vinczeovej veľmi ocenila. Prezradila aj, ako ju vníma ako človeka.

"Nik na mňa nepôsobí tak ,,prísne“ inteligentne a tak ,,prísne“ vtipne, klobúk dolu. Adela je unikát. Tá osôbka je niečo tak mimoriadne, čo sa objavilo v našej kultúre, a my za ňu môžeme ďakovať. Je inteligentná, vtipná a elegantná zároveň, proste zaujímavá ešte aj vizuálne. Skláňam sa pred ňou a pred všetkým, čím je obdarená. Dlho boli na našej scéne také stojaté vody, ale keď prišla Adela, tak to rozšírila a v podstate tu čelí stále“ povedala otvorene Soňa a dodala, že podľa nej vraj Adele nikto nesiaha ani po päty.

O jej kvalitách hovorí aj jej povesť v profesionálnych kruhoch. ,,Nezažila som, že by niečo moderovala zle alebo by bolo na nej vidieť, že nemá svoj deň. V jej prospech hovorí aj to, že nie je kontroverzná. Nie je problematická ani konfliktná. Ja som ešte nezažila, že by Adelu niekto ohováral, ako to v našich kruhoch často býva. Nikdy som nepočula, že sa niekomu nepáči. Asi to je aj o tom, že ona je proste sama sebou. Či ide o jej zuby, či je to nos, či je to hocičo, či je to adoptované dieťa, proste ona je vždy sama sebou. Skvost jej charakteru sa na Slovensku objaví raz za niekoľko rokov,“ zhodnotila situáciu.

S Adelou ale nemá vzťah mimo práce. ,,Nemáme nejaký blízky vzťah. Pozdravíme sa, ona vie, kto som ja, a ja viem, kto je ona. Keby som ju teraz mala pred sebou, tak jej poviem, aká je špička. Minule som náhodne videla Milujem Slovensko, pretože ja nesledujem tento typ relácie. Stačilo, že som videla úvod, kde predstavovala svojich hostí a bola tak mimoriadne vtipná. Hovorila som si, to je úžasné, že sa niekto takýto objavil a priniesol úplne iný typ moderovania. Adela je len jedna. Tak vďaka za ňu,“ dodala na záver.