23. máj. 2024 o 04:30
Katarína Knochová, Koktejl

Toto nikto netušil! Sáva Popovič počas nakrúcania filmu Invalid: Neuveríte, čo sa mu stalo

placeholder
Sáva Popovič v rozhovore pre Koktejl.sk
Zdroj: Koktejl

Vyšiel s pravdou von.

Celebrity
23. máj. 2024 o 04:30
Toto nikto netušil! Sáva Popovič počas nakrúcania filmu Invalid: Neuveríte, čo sa mu stalo

Vyšiel s pravdou von.

V piatok 26. apríla vo večerných hodinách sme spoznali filmové diela a tvorcov, ktorým Slovenská filmová a televízna akadémia udelila ocenenia za rok 2023. Najviac cien získala čierna komédia Invalid, hneď po nej historická dráma Slúžka. Invalid si získal nielen divákov.

Členov a členky akadémie azda najviac zaujala čierna komédia Invalid. Ocenili ju v kategóriách Najlepšia filmová réžia, kde sa cene teší Jonáš Karásek, Najlepší filmový strih, kde si cenu odniesol Matej Beneš, Najlepší filmový zvuk, kde bol ocenený Viktor Krivosudský, Najlepšia filmová hudba, kde sa o ocenenie delia Matúš Široký a Marcel Buntaj, a napokon Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej i vo vedľajšej úlohe, kde si ceny prevzali Gregor Hološka a Zdeněk Godla.

Na slávnostnom galavečeri nechýbal ani herec Sáva Popovič, ktorý tak isto účinkuje v spomínanom ocenenom filme Invalid, a tak sme ho vyspovedali. Prehovoril, čo pre neho znamená, že práve tento film bol nominovaný. Neuveríte, čo sa mu pri natáčaní stalo! Viac sa dozviete vo videu.