10. jún. 2024 o 06:00
žani, Koktejl

Šokujúca prosba Kollárovej mamičky? Ostrá reakcia Laury: Boris potom s nami končí, nie som handra!

Drsný konflikt pokračuje.

Domáce promi
10. jún. 2024 o 06:00
Šokujúca prosba Kollárovej mamičky? Ostrá reakcia Laury: Boris potom s nami končí, nie som handra!

Drsný konflikt pokračuje.

Vojna medzi Barborou Richterovou a Borisom Kollárom sa ťahá už od minulého roka. Slovné útoky a vyťahovanie špiny vyostrilo do nečakaného incidentu, ku ktorému malo dôjsť v dome bývalého predsedu parlamentu.

Po krátkej odmlke sa mama dvoch synov politika opäť vyjadrila k tomu, čo sa stalo. "Na stretnutie do domu Borisa Kollára som prišla s Vanesou Hrubovčákovou o 18.00, potom ako sme sa na tom dohodli s Borisom Kollárom v správe na WhatsAppe. Vyprosím si, aby nás niekto osočoval a nazýval bitkárkami. Nikoho som sa ja ani Vanesa Hrubovčáková ani nedotkla, a určite sme nenadávali deťom," opísala Richterová jej verziu.

"Takto asi nevyzerá lúčenie po tom, ako sa podľa istých ľudí odohrala v dome Borisa Kollára "bitka". Na fotografii je Vanesa Hrubovčáková pred domom Borisa Kollára," okomentovala Barbora zverejnený záber, ktorý nájdete vo fotogalérii.

Ten nenechal chladnou aktuálnu partnerku politika, Lauru Vizváryovú. Blondínka si nedávala servítku pred ústa. "Tieto dve chuderky, ktoré ma tam prosili, aby som dovolila, aby mohol ísť Boris s Vanesou na dovolenku! Jasné, že môže, keď chce! Len Boris dobre vie, že potom s nami končí! Pretože ja nie som jeho handra a nikdy nebudem! Radšej by som umrela a nepotrebujem ani jeho peniaze na rozdiel od týchto dvoch!" zareagovala na svojom instagramovom profile.

Laura opísala incident inak ako Barbora. "Borisa sme my všetci prosili, aby za vami išiel, aby ste už konečne vypadli! Pretože ste odmietali a museli sme odísť my všetci! Narobili ste tam traumu všetkým deťom a našťastie máme na to svedkov! Naše deti v noci ani nevedeli poriadne spať! Triasli sa! Počkáme si na výsledok! Dôverujem orgánom činným v trestnom konaní!" dodala.

Následne natočila aj video venované Richterovej. "Hanbíš sa za to, že si bitkárka, však? Asi si zabudla, ako si mi trhla vlasy, pri tom ako som vkročila do koňakovej miestnosti, ale my sme nezabudli. Nám mozog funguje, asi tebe nie," povedala bez okolkov. "A nabudúce sa neopovážte mi dohovárať, alebo ma o niečo prosiť, lebo nebudem nikomu nič tolerovať," povedala rázne Laura. Celý odkaz si môžete vypočuť vo videu.