30. máj. 2024 o 07:30
krsk, Koktejl

Incident mamičiek u Kollára ostro okomentovala dcéra Saša až z Indie: Verím na karmu!

placeholder
Kollárova dcéra Saša si nebrala servítku.
Zdroj: Instagram/ahornakova, Facebook/Barbora Richterová

Vzťahy v rodine známeho multiotecka sa poriadne vyhrotili.

Domáce promi
30. máj. 2024 o 07:30
Incident mamičiek u Kollára ostro okomentovala dcéra Saša až z Indie: Verím na karmu!

Vzťahy v rodine známeho multiotecka sa poriadne vyhrotili.

U bývalého predsedu NR SR Borisa Kollára (58) malo v nedeľu dôjsť k nečakanému incidentu. Ako informoval Nový Čas, na grilovačke, na ktorú si domov pozval viacero členov rodiny, vypukol konflikt. Situácia sa mala vyostriť, keď za multioteckom prišli Barbora Richterová (34) a ďalšia mamička Vanessa Hrubovčáková (25).

Obe ženy mali vyprovokovať bitku s podnikateľovou priateľkou Laurou Vizváryovou (29), ktorá na obe podala trestné oznámenie.

Richterová nedávno uspela v spore o zvýšenie výživného pre ich spoločné deti. Vlani denník odhalil, že si na syna Artura pýta 3500 eur a na Arona 2500 eur. Na grilovačke, kam prišla aj s druhou mamičkou, mala byť Borisova mama aj partnerka. Nechýbalo ani viacero detí.

"Barbora s Vanessou prišli do Borisovho domu bez povolenia a správali sa nevhodne. Boris a Laura, ako aj všetci v dome obe niekoľkokrát prosili, aby odišli a neprovokovali, ony však odmietali odísť. Situácia eskalovala, keď mali Barbora s Vanessou vulgárne osočovať Lauru, iných ľudí v dome, ale aj Borisove deti, z ktorých malo jedno maloleté dostať panický atak,“ povedal zdroj denníka.

Konflikt ešte gradoval. „Barbora potiahla Lauru za vlasy a k incidentu sa pridala aj Vanessa, ktorá Lauru udrela do ruky a rebier. Zostali jej modriny. Vilu opustili až po tom, čo sa Boris s ich deťmi 10 minút pohral. Napokon odišli až na výzvu inej mamičky, ktorá bola tiež v dome,“ dodal zdroj.

Kollár Novému Času potvrdil, že došlo k dráme u neho doma, no nechcel sa podrobne vyjadrovať, lebo to Laura rieši s právnikom. Rovnako urobila aj jeho partnerka. Čo-to však prezradila.

„Podala som trestné oznámenie, lebo viem, že dodnes sa jej vždy každý zľakol, alebo sa radšej pod nátlakom stiahol, aby sa veci, ktoré by sa mali týkať iba rodiny, neprepierali na verejnosti. Dnes to prerástlo do takej miery, že už máme reálne obavy o zdravie nás a našich detí, priateľov a celej rodiny,“ spustila Laura.

„Tu sa dnes bavíme o žene, ktorá nám praje, aby sme skapali, aj kvôli môjmu pôvodu. Nejde teda len o nenávisť, ale tiež o rasizmus, na ktorý sa nebudem z diaľky prizerať. Pevne verím, že orgány činné v trestnom konaní urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa predišlo možnému nešťastiu a opakovanému ataku. Ja sa nebojím, strach mám len o svoje dve deti,“ dodala Laura.

Celú vec rieši aj polícia. „Môžem potvrdiť, že policajti OR PZ v Bratislave I sa vami uvedeným oznámením v súčasnosti zaoberajú,“ napísal denníku hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff.

Najstaršia dcéra reaguje

Situácia nenechala chladnou ani najstaršiu dcéru Kollára - Sašu (22). Tá sa nedávno odsťahovala k svojmu priateľovi do Indie, no nepríjemné novinky prenikli aj ku nej.

"Síce nie som doma, ale volala som s účastníkmi rodiny, ktorí tam boli, Barbora spolu s Vanesou vtrhli do domu, natáčali si všetko a začali kričať na všetkých. Opakovane ich všetci prosili, aby odišli. Nechceli odísť - Richterová vykrikovala, že tam bude aj spať, keď bude chcieť. Boli drzé a robili tam cirkus pred deťmi. Aj na ne kričali a urážali ich, akí sú to ko*** a akí sú škaredí. A ako ich deti sú oveľa lepšie než (my)," šokuje Saša.

"Jedno dieťa dostalo dokonca aj záchvat kvôli Barbore, ktorá to vyprovokovala a útočila na všetkých v dome vrátane mojej babky, otcovej mamy. Ľudia jak tieto dve, ktoré sa mimochodom spolčili, patria na psychiatriu. Aby dve dospelé ženy začali hučať na cudzie deti, ktoré za nič nemôžu. Urážať ich slovne je choré a úplné dno spoločnosti. Verím na karmu a dúfam, že sa im to pekne vráti," znel tvrdý odkaz Kollárovej dcéry. Záber jej príspevku nájdete v galérii pod článkom.