03. jún. 2023 o 06:00
krsk, Koktejl

FOTO dieťaťa Adely Vinczeovej vás dostane: Sa potatil!

placeholder
Porotkyňa Let's Dance Adela Vinczeová.
Zdroj: TV Markíza

Obľúbená moderátorka sa ocitla vo videu, aké by ste nečakali.

Celebrity
03. jún. 2023 o 06:00
FOTO dieťaťa Adely Vinczeovej vás dostane: Sa potatil!

Obľúbená moderátorka sa ocitla vo videu, aké by ste nečakali.

Adela Vinczeová (42) a Matej Sajfa Cifra (43) sú dlhoroční priatelia a zohraná moderátorská dvojica. Spoločne pracujú vo Fun rádiu, kam si volajú zaujímavých hostí. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa na sociálnych sieťach zjavilo video, aké ich fanúšikovia veru nečakali. Vidieť v ňom fotku Adely a Sajfu, z ktorej sa má sformovať podoba ich budúceho dieťaťa. "Keď už je to MDD - podobá sa podľa teba na ocka alebo skôr na mamku? Sa potatil," napísali v rádiu pri videu Adely a Sajfu.

Náhoda? O tom, že im tiež kedysi priala vzťah, porozprávala v podcaste Adela & Sajfa porotkyňa z tanečnej šou Let’s Dance Tatiana Drexler (60). Sajfu stretla v tom istom rádiu pred 15 rokmi. "Ja si dokonca pamätám, Adelka, neviem, či si ty pamätáš, ja som ťa vtedy nahovárala, že ho máš zbaliť. Pretože som vravela, že ten život bude sranda, so Sajfom to bude fakt dobrý život. A ty si vravela, že ti je ako brat," pobavila v rozhovore Drexler.

Dvojica Adela a Sajfa, ktorá spolu roky pracuje, si našla odlišných životných partnerov, s ktorými vstúpili do manželského zväzku. Sajfa má dcérku Sáru a syna Šimona s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a Adela adoptované dieťatko s moderátorom Viktorom Vinczem.

Keď Vinczeovci v júni 2017 spečatili svoju lásku, prišli otázky narážajúce na dieťa. Viktor po svadbe podstúpil vyšetrenie plodnosti.

"Kvalita a počet spermií sa u mňa blíži k hranici neplodnosti. Tiež som bol prekvapený. Aj z toho, že muži majú dnes oveľa väčší problém, ako si pripúšťajú," šokoval vtedy úprimnosťou. Umelé oplodnenie neprichádzalo do úvahy, tak sa napokon rozhodli pre adopciu. Na čakacej listine si pobudli približne dva roky. V decembri 2022 ich čakala radostná správa a do rodiny pribudlo dieťatko!