Zaujímavosti
photo Foto
video Video
08. okt. 2023 o 19:00
NK, Koktejl

Žena žila 2 mesiace v agónii: Nedokázala už viac čakať, z vagíny si TO vytiahla sama!

placeholder
Žena zažívala veľké bolesti.
Zdroj: Tiktok/@bombie90

Žena hrozne trpela.

Zaujímavosti
08. okt. 2023 o 19:00
Žena žila 2 mesiace v agónii: Nedokázala už viac čakať, z vagíny si TO vytiahla sama!

Žena hrozne trpela.

Austrálčanka vysvetlila, že jej vnútromaternicové teliesko zaviedli počas operácie endometriózy pred dvoma mesiacmi, napísal The Sun. Odvtedy však bojovala s intenzívnou únavou, zahmleným myslením, bolesťami chrbta, maternice, bolesťami hlavy a akné.

Napísala teda svojej gynekologičke a dohodla si stretnutie na utorok. Avšak po tom, čo dve hodiny "plakala" kvôli bolestiam, sa rozhodla, že sa pokúsi dostať teliesko von sama. "Tak som to urobila a nebolelo to. Išla som do kúpeľne, umyla som si ruky, našla som šnúrky a len jemne potiahla. A ani som necítila, že to ide von. Ale hneď ako som to vytiahla, maternica ma už nebolela," uviedla vo svojom videu na TikToku.

"Som nadšená, že je to preč, ale budem to musieť vysvetliť svojej gynekologičke, keď ju v utorok uvidím," žartovala. "Toto je tvár niekoho, kto úplne skončil so svojím vnútromaternicovým telieskom. Upozornenie: nie som lekársky odborník a neodporúčam to ostatným," dodala v popise.

Na profile zverejnila tiež video po návšteve svojej gynekologičky, keďže podľa jej slov bola lekárka "úplne v pohode" v otázke toho, prečo si vnútromaternicové teliesko sama vybrala.

"Povedala, že to, že som sa tak ľahko dostala k šnúrkam, že som necítila žiadny odpor a necítila som, že by vyšlo von, znamená, že už bolo v polohe rúčkami hore. Takže aj tak bola na ceste von a ja som svoju Mirenu jednoducho porodila," uviedla.

"Skúšala som to dvakrát. Tiež som si ju dvakrát odstránila sama - namiesto toho som zvolila hysterektómiu," komentovala video jedna žena. "Tá moja nespôsobovala nič iné ako problémy. Celý čas som mala permanentnú migrénu a skončila som v nemocnici," pridala sa ďalšia.

"Mala som ju už dvakrát a nemôžem si to vynachváliť. Ale nie všetko funguje pre každého,“ dodala žena, ktorá trvala na tom, že jej vnútromaternicové teliesko pomohlo. "Bola to pre mňa tá najlepšia vec! Mám ju zavedenú už tretíkrát!" ozvala sa ďalšia.