Domáce promi
photo Foto
video Video
18. nov. 2023 o 05:00
mob, Koktejl

Kolárovský s plačom o vyhrážkach: Prečo som priznal drogy a pokus o samovraždu!

Dnes svoje konanie ľutuje.

Domáce promi
18. nov. 2023 o 05:00
Kolárovský s plačom o vyhrážkach: Prečo som priznal drogy a pokus o samovraždu!

Dnes svoje konanie ľutuje.

Slovenský spevák a herec Matúš „Yael“ Kolárovský (22) tento týždeň šokoval videom, v ktorom sa priznal ku skúsenosti s drogami či inými omamnými látkami. Otec dcérky Veroniky Nízlovej sa tiež priznal, že v istom okamihu života, plánoval spáchať samovraždu.

„Je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života... Beriem to tak, že nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu. Vysvetlenie na to úplne nemám,“ prezradil vo videu na svojej sociálnej sieti.

Mladý umelec postupne svoje rozprávanie nezvládol a rozplakal sa: „Na istú dobu to skončilo, keď som to s tými liekmi prehnal. To bolo v momente, keď som si išiel robiť DNA testy kvôli tomu, aby som vedel, či som otec alebo nie som. Ale vlastne som s tým vo vnútri strašne bojoval. Dúfal som, že tie lieky to možno všetko aj ukončia v ten moment, ale nakoniec som v tom vlaku iba odpadol. Jediné, čo si pamätám, že ma ľudia preberali v tom vlaku a na tie DNA testy som sa nejakým spôsobom dostal. Úplne si ani nepamätám, ako to celé prebehlo,“ dodal.

Dostával vyhrážky

Dnes svoje konanie ľutuje a v rozhovore pre TV Markíza tiež odhalil, prečo sa rozhodol s tak vážnym vyhlásením vyjsť von. „Už dlhšiu dobu som vnímal veľa negativity, ktorá padala na moje meno a padala od ľudí, ktorí ma nepoznajú. Už to začalo zachádzať až do niečo takého, že aj ľudia, ktorí by za mnou chceli stáť, začali mať pochybnosti,“ povedal Kolárovský a pokračoval.

„Povedal som si, že ich nemôžem nechať rozprávať, lebo akonáhle by dostali možnosť... Ja neviem, čo všetko na mňa majú alebo nemajú. Boli to už vyhrážky. Nechcel som čakať na to, keď ja budem musieť obhajovať seba, lebo cudzí človek o mne začne niečo rozprávať,“ prezradil a dodal, že nemenovaní ľudia sa mu mali vyhrážať, že ho zničia.

Po zverejnení videa sa mu podľa vlastných slov uľavilo, že to už všetci vedia a hlavne, že to vedia od neho. Pod príspevkom si našiel správu aj od mamy: „A ostatné máš v správe. Pravda oslobodzuje. Ľúbime ťa najviac, mama a oco.“

Keď sa ho moderátor spýtal, či môže povedal, čo v správe stálo, rozplakal sa, no potom začal hovoriť. „Napísala mi, že za mnou stoja, a že im nemusím nič vysvetľovať. Nemali šancu so mnou tam byť keď sa to dialo. Niekde kvôli tomu, že som ich tam nepustil a niekedy, že to bolo ďaleko od domu,“ zakončil Kolárovský, ktorý mal mať prvú skúsenosť s drogami už ako 16-ročný.