19. jún. 2024 o 12:21
krsk, TASR, Koktejl

Obrovský strach Twiinsky a Lobotku: Dcérka Linda skončila v nemocnici!

placeholder
Dcéra Daniely Nízlovej a Lobotku skončila v nemocnici.
Zdroj: Instagram/danielatwiins, TASR - Martin Baumann

Maličkú vytrápili zdravotné problémy.

Domáce promi
19. jún. 2024 o 12:21
Obrovský strach Twiinsky a Lobotku: Dcérka Linda skončila v nemocnici!

Maličkú vytrápili zdravotné problémy.

Speváčka z dua Twiins Daniela Nízlová prežívala veľký strach o milovanú dcérku Lindu. Kým otec dievčatka Stanislav Lobotka momentálne hviezdi na majstrovstvách Európy vo futbale, zdravie dcérky náhle nabralo nečakaný spád. Toto by vyľakalo každého rodiča.

O problémoch Lindy napísala Daniela na sociálnych sieťach, spočiatku spomínala zvracanie a žalúdočné problémy, z ktorých sa dcérka nevedela dostať ani za pomoci liekov. Musela teda rýchlo konať a utekať s ňou na pohotovosť.

V utorok večer skončila dcéra Lobotku rovno na infúziách a nechali si ju aj v nemocnici. "Tak sme hospitalizované. Modlím sa, nech to prejde a ďakujem za super starostlivosť," odkázala na Instagrame Daniela. Celebritnej mamičke s dcérkou spestrila pobyt na diaľku dcéra Veroniky Nízlovej Nea, ktorá im s jej pomocou volala na dobrú noc.

Zdá sa, že infúzia napokon zabrala, v stredu už Nízlová zverejnila príspevok, v ktorom je vidieť, že Linda odpočíva. "Uspávam. Klopem, už je lepšie," vydýchla si speváčka. A prišli aj prvé úsmevy a huncútstva, keď sa neskôr už Linda pohrala v nemocničnej izbe. Všetky zábery nájdete v galérii pod článkom.

Slováci vyhrali na úvod ME

Slovenský futbalista Stanislav Lobotka potiahol svoj tím za senzačným víťazstvom v úvodnom zápase ME v Nemecku. Slováci vyhrali nad favoritmi stretnutia i celého turnaja z Belgicka 1:0 vďaka gólu Ivana Schranza. Bol to však práve defenzívny stredopoliar Lobotka, kto komplikoval život súperovi s tímom nabitým hviezdami. Dvadsaťdeväťročný hráč dostal aj cenu pre najlepšieho hráča zápasu.

"Keď už je nadstavený čas, ste najmä v šestnástke. Oni tam dali ďalšieho útočníka. My sme sa aj tak snažili pressovať a nakoniec sme to zvládli," opísal Lobotka záver stretnutia zo svojho pohľadu pre TASR. Tím hnal dopredu aj veľký počet slovenských fanúšikov, ktorých bolo vo Frankfkurte vyše 10 000. "Fanúšikov sme vnímali, boli neskutoční a dodávali nám energiu. Tak nejak by to malo vyzerať v celej sezóne - či sa nám darí alebo nie," zhodnotil Lobotka.