22. jún. 2024 o 15:00
krsk, Koktejl

Bohatý manžel dcéry Blaženy zo Slunce, seno v problémoch: Pohrozila mu rozvodom!

placeholder
Dcéra filmovej Blaženy je vydatá za bohatého podnikateľa.
Zdroj: /CNC/ Profimedia, Profimedia

Majetný podnikateľ si u krásnej manželky poriadne zavaril.

Zahraničné promi
22. jún. 2024 o 15:00
Bohatý manžel dcéry Blaženy zo Slunce, seno v problémoch: Pohrozila mu rozvodom!

Majetný podnikateľ si u krásnej manželky poriadne zavaril.

Český boháč Richard Chlad (62) si pred pár mesiacmi bral za ženu dcéru Blaženy z kultovej trilógie Slunce, seno. Jeho vyvolená Anna-Marie Kánská však musela v poslednej dobe strpieť, že nebol často doma. Ako prezradil v relácii eXtra Host, posledné mesiace mu ukrajovala z času finančná podpora a volebná kampaň nového europoslanca Filipa Turka. A mladá manželka začala hroziť rozvodom!

Práce na kampani poslanca mu zaberali veľa času. "Až ma to zabrzdilo, pretože na začiatku to boli tak dve až tri hodiny denne, potom posledné dva mesiace to bolo aj sedem hodín denne," priznal.

Práca na kampani vyčerpala aj Annu-Mariu, mala už plné zuby toho, že jej muž vysedáva denne pri sociálnych sieťach, aby dobiehal ďalšie pracovné resty. "Musím povedať, že to bolo veľmi únavné a prvý, kto sa začal vyhrážať rozvodom, ak v tom budem ešte pokračovať po voľbách, bola samozrejme moja manželka," prezradil so smiechom Chlad.

Všetko ale myslela zo srandy. Uvedomil si, že to tak ďalej nejde a zanedbáva potom aj svoju reálnu prácu spojenú s podnikaním. Manželka, ktorá celý čas hovorila, že nepôjde voliť, hoci tým prakticky žil jej vlastný partner, nakoniec vyšla k volebným urnám tiež. Prácu na kampani českého politika zobral Chlad zadarmo, dokonca ju ešte on sám sponzoroval. Dvakrát poskytol 50-tisíc českých korún a ozvalo sa mu množstvo kamarátov, ktorí zase darovali peniaze na výrobu bilbordov a megabordov.