24. feb. 2024 o 18:00
krsk, TASR, Koktejl

Marianna Ďurianová má doma dvojičku: Neskutočná podoba so synom Romankom!

Má svoju mini kópiu.

Domáce promi
24. feb. 2024 o 18:00
Marianna Ďurianová má doma dvojičku: Neskutočná podoba so synom Romankom!

Má svoju mini kópiu.

Marianna Ďurianová (47) momentálne pôsobí v RTVS, kde posilnila športovú redakciu ako moderátorka športu. Po Markíze a iných projektoch sa tak vrátila do televízie, kde začínala svoju kariéru. Do Mlynskej doliny prišla po 17 rokoch.

Ďurianová je už jedenásť rokov hrdou mamou synčeka Romanka, ktorého má s podnikateľom Romanom Doležajom. V minulosti bola vydatá aj za českého moderátora Libora Boučka. Známa Slovenka je v súčasnosti bez partnera.

O to viac pozornosti však venuje svojmu milovanému chlapčekovi, ktorý je ako jej verná kópia. Presvedčili sa o tom aj fanúšikovia, ktorí v týchto dňoch zavítali na jej Instagram. Ďurianová zverejnila video, kde majú rovnaké oblečenie aj čiapky. Keď sa priblížili tvárami, okamžite bolo vidieť, že Romanko má prevažne črty svojej známej mamy. Vidíte to tam tiež? Pozrite si video na začiatku článku!

Ďurianová v ankete Slovenka roka 2024

Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS odštartoval 16. ročník ankety Slovenka roka. Tento rok vybrala nominačná komisia 27 úspešných Sloveniek nominovaných v deviatich kategóriách. Mená laureátok sa verejnosť dozvie 21. júna počas galavečera v Slovenskej filharmónii a v priamom prenose RTVS na Jednotke.

V kategórii médiá a komunikácia sú nominované moderátorka a redaktorka Marta Jančkárová, moderátorka Marianna Ďurianová a moderátorka Simona Frantová. Herečka, členka Činohry SND Barbora Andrešičová, spisovateľka Andrea Coddington a šperkárka Katarína Žiak získali nomináciu v oblasti umenie a kultúra.

"Anketa Slovenka roka prezentuje dámy, ktoré pre túto spoločnosť svojou prácou urobili veľa, prispeli k rozvoju nielen slovenskej spoločnosti, ale aj v zahraničí," uviedla na tlačovej konferencii autorka projektu Mária Reháková a podčiarkla, že ide o v Európe ojedinelú anketu tohto druhu. S nominovanými sa verejnosť zoznámi formou pripravovaných medailónov.