23. jún. 2024 o 16:00
mob, Koktejl

Heribanovej dcéra Babsy sa zdôverila s ťaživým tajomstvom: To, čo jej povedal lekár na sone, musela ísť rozdýchať!

placeholder
Barbara Jagušák Heribanová.
Zdroj: Instagram/babsyheriban

Trvalo jej dva roky, kým sa s týmto tajomstvom dokázala zdôveriť.

Zahraničné promi
23. jún. 2024 o 16:00
Heribanovej dcéra Babsy sa zdôverila s ťaživým tajomstvom: To, čo jej povedal lekár na sone, musela ísť rozdýchať!

Trvalo jej dva roky, kým sa s týmto tajomstvom dokázala zdôveriť.

Moderátorka a influencerka Barbara Babsy Jagušák, mladšia dcéra moderátorky Aleny Heribanovej a spisovateľa Jozefa Heribana, sa na sociálnej sieti podelila s vecou, o ktorej verejne ešte nikdy nehovorila, pretože sa za to hanbila a zdalo sa jej to povrchné a hlúpe. "Verejne som o tom nikdy nehovorila. Keď mi pred dvomi rokmi na sone lekár povedal, že čakám chlapčeka, musela som to ísť rozdýchať do auta. Rozplakala som sa, lebo som si želala dievča a Izi som chcela dať sestru. Dokonca som si googlila, ako vnútorne spracovať takzvaný ‚gender disappointment‘ (rodové sklamanie, keď sa nenaplní túžba po dieťati preferovaného pohlavia, pozn. red.), pretože naozaj tieto pocity u tehotných žien existujú a ako som sa neskôr dočítala, ide o pomerne bežný jav,“ priznala v príspevku na Instagrame a otvorila tým tabuizovanú tému.

Časom si ale zvykla na to, že bude mať synčeka a začala sa na jeho príchod tešiť. S kamarátkami, ktoré majú bratov, diskutovala o ich vzťahoch a zaujímalo ju, či si dobre rozumejú. Zaujímalo ju to hlavne preto, že ona brata nikdy nemala a dokonca v ich rodine ani veľmi chlapcov nie je.

Chcela tak zistiť viac o tom, či môžu „mixnutí“ súrodenci zažívať takú spriaznenosť, akú má ona so sestrou. Prišla však na to, že takýto „prieskum“ bol úplne zbytočný. Vzťah súrodencov sa totiž nikdy nedá predpovedať.

„A potom prišiel medzi nás Zaki a ja som konečne pochopila, čo to znamená, keď má žena syna. Je to nekonečná a bezpodmienečná láska. Niečo neuchopiteľné a ťažko opísateľné. Uvedomila som si, že moje obavy boli úplne zbytočné a že som v hlave riešila nejaké staromódne vzorce, ktoré nemali žiadne opodstatnenie. Láska je tam, kde sa jej ľudia otvoria, kde na nej pracujú a kde jej dovolia, aby rástla. Izi je tá najlepšia staršia sestra, Zakiho bezpodmienečne miluje a my tiež. Doplnil naše rodinné puzzle. Priniesol nám pokoj, šibalstvo, neopísateľnú radosť zo života,“ uviedla Babsy.

Všetkým ženám nakoniec odkázala, že ak si prechádzajú niečim podobným, nech majú na pamäti, že takéto pocity sú úplne na mieste. Nemusia sa za ne hanbiť a život to zariadil za vás najlepšie ako mohol. „Mne trvalo dva roky, kým som sa dokázala s týmto mojim tajomstvom zdôveriť,“ zakončila.