30. sep. 2023 o 20:49
vmr, TASR, Koktejl

Rizman po náročnej operácii: Prišiel voliť s Čaputovou a... bolo to očividné: Všimli ste si to aj vy?

placeholder
Čaputová na voľbách v Pezinku.
Zdroj: TASR-Michal Svítok

V parlamentných voľbách 2023 prišli hlasovať spolu.

Domáca politika
30. sep. 2023 o 20:49
Rizman po náročnej operácii: Prišiel voliť s Čaputovou a... bolo to očividné: Všimli ste si to aj vy?

V parlamentných voľbách 2023 prišli hlasovať spolu.

Na Slovensku sa v sobotu konali v poradí štvrté predčasné a celkovo deviate parlamentné voľby v ére samostatnej SR. Odvoliť prišla aj prezidentka SR Zuzana Čaputová, ako vždy si vybrala volebnú miestnosť v Pezinku. Spoločnosť jej nerobil nik iný ako jej partner Juraj Rizman, ktorý v auguste musel podstúpiť náročnú operáciu a dvojica si prešla obdobím plným strachu.

Juraj Rizman a Zuzana Čaputová sa na volebný deň zladili do odtieňov tmavomodrej a spolu im to skvele ladilo. Navyše si obaja nezabudli medzi sebou vymeniť láskavé úsmevy a je zrejmé, že si jeden druhého po ťažkej životnej skúške vážia ešte viac. Presvedčte sa vo videu vyššie.

Prežil chvíle plné strachu

Partner prezidentky Juraj Rizman sa však na kontrolu odhodlal a lepšie spraviť ani nemohol. Je možné, že mu zachránila život. "Lekárka špecialistka usúdila, že by nebolo zlé urobiť preventívne/kontrolne kolonoskopiu. Išiel som a... Našli," šokoval v príspevku na sociálnej sieti. Po náleze v hrubom čreve nasledovala podrobná diagnostika, dôkladné konzultácie a napokon padlo rozhodnutie.

Riešenie prinášal chirurgický zákrok, a tak si Rizman musel čo najskôr ľahnúť pod nôž. "Operácia sa podľa lekárov vydarila, ale - to čakanie na histológiu bolo hrozné... V týchto dňoch mi došiel výsledok. Ten nádor/útvar bol nezhubný. Čo vám poviem, padol mi kameň zo srdca," zveril sa.