01. mar. 2024 o 09:30
žani, Koktejl

Boris Kollár pod vplyvom nebezpečnej čiernej mágie? Šokujúce obvinenia na adresu jeho priateľky: Laura reaguje!

placeholder
Kollár a Laura tvoria oficiálny pár.
Zdroj: Instagram/_leyla_lv_, Instagram/kollarboris, Instagram/ahornakova

Tak toto je sila.

Domáce promi
01. mar. 2024 o 09:30
Boris Kollár pod vplyvom nebezpečnej čiernej mágie? Šokujúce obvinenia na adresu jeho priateľky: Laura reaguje!

Tak toto je sila.

Po boku Borisa Kollára (58) sa za posledné roky ukázalo nemalé množstvo žien a o ďalších sa len šuškalo. Verejnosti je okrem podnikania a politiky známy aj ako multiotecko. Podľa oficiálnych informácií má mať 13 detí s 11 ženami, špekuluje sa ale o vyššom počte. Kollárovou partnerkou je aktuálne Laura Vizváryová, ktorá mu v lete porodila synčeka.

S mladou blondínkou trávi politik veľa času, už niekoľkokrát boli spolu v Dubaji, v Turecku a tiež lyžovať na Donovaloch. Na zimný šport sa Laura vrhla práve kvôli svojej láske. Kollár jej v našej relácii Off Record zalichotil a zhodnotil, že je veľmi húževnatá. Čo o nej porozprával ďalej, aj o svojich deťoch, si môžete vypočuť vo videu.

Laura sa k vzťahu s Kollárom otvorene vyjadruje na sociálnych sieťach. Fanúšikom napríklad prezradila, že si je ním istá a aj to, že zatiaľ vôbec nemyslí na svadbu. Mladá podnikateľka si za posledné mesiace na svoju adresu prečítala viac ako dosť. Dostala sa do drsnené sporu s ďalšou z Kollárových mamičiek, Barborou Richterovou.

V zuboch ju má i niekdajšia fitnesska Vanessa (25), ktorá mala podľa medializovaných informácií porodiť multioteckovi ďalšieho potomka len nedávno. Laura ukázala svojim sledovateľom príspevky, ktoré na jej adresu mladá žena napísala. Jeden z nich ju nesmierne pobavil.

Blondínku vraj videl anonym u veštice a to nebolo všetko. "Máme potvrdené, že Laura Vizváryová údajne chodí do tejto dedinky k tejto pani na návštevy (videli sme ju) a údajne dávala robiť na Borisa Kollára čiernu mágiu. Aby bol pán Kollár len s ňou. Táto čierna mágia je veľmi drahá a nebezpečná. Ľudia by to mali vedieť, pretože to, čo prezentuje a vzťah s pánom Kollárom je pod vplyvom," píše zdroj v zverejnenej správe.

Laura na tvrdenie reagovala s dávkou smiechu. "Priatelia toto ďalšie klamstvo naozaj stojí za prečítanie. Pozor, pozor! Borko je začarovaný. Rozmýšľam, či nie skôr ja. Dnes sa fakt bavím," napísala verejne. "Nabudúce, keď vrátim čas, si najprv radšej zistím či má muž za sebou stádo nahnevaných žien," žartovala blondínka.