19. jún. 2024 o 04:30
mj, Koktejl

Erika Barkolová má za seba v JOJ-ke náhradu? Zverejnila FOTO so svojou láskou!

placeholder
Erika Barkolová.
Zdroj: Instagram/barkolova_erika

Fanúšikovia okamžite zaregovali.

Celebrity
19. jún. 2024 o 04:30
Erika Barkolová má za seba v JOJ-ke náhradu? Zverejnila FOTO so svojou láskou!

Fanúšikovia okamžite zaregovali.

Sympatická 46-ročná Erika Barkolová je známou moderátorkou a stálicou televízie JOJ. Hoci by to na ňu nikto nepovedal, Erika sa už nejaký čas teší aj z vnúčatka. Jej dcéra Alexandra minulý rok porodila chlapčeka menom Oliver Patrik, ktorý si okamžite získal srdcia celej rodiny.

Nová životná etapa

Pre mladú babku Eriku sa tak začala celkom nová životná etapa. S vnúčikom sa snaží tráviť čo najviac času a občas svojich fanúšikov poteší aj nejakou tou milou fotkou na Instagrame. Pred pár dňami pridala fotografiu, ako sa jej malý vnúčik snaží zmocniť jojkárskeho mikrofónu. „Neboj sa BABA, ja ti pomôžem urobiť rozhovor," napísla k fotke.

Žeby nástupca?

K príspevku sa vyjadrilo hneď niekoľko fanúšikov. „Pani Barkolová, už ste si našli náhradníka za seba?“ spýtal sa fanúšik Milan. „Jojkárka a Jojko,“ znel ďalší milý komentár k Erikinej fotografii.

Je síce zrejmé, že vnúčik Oliver odmalička dostáva príležitosti nahliadnuť do zákulisia šoubiznisu, Erika sa však, samozrejme, svoju kariéru nechystá zavesiť na klinec. Malý drobec jej však určite prácu neraz spestrí. A ktovie, možno aj on bude raz obľúbenou tvárou televíznych obrazoviek.

S vnúčikom aj na dovolenke

O tom, že Erika si svoje „babkovské“ povinnosti plní na jednotku, svedčí aj fakt, že koncom minulého roka bola so svojím milovaným vnúčikom na exotickej dovolenke v Dubaji. Teda aj spolu so svojimi dcérami a týmto malým rozkošným drobcom.

„S mojou najväčšou láskou," napísala k jednej z dovolenkových fotiek. Je naozaj vidieť, že obľúbená moderátorka si túto novú životnú rolu užíva naplno a jej rodina je na prvom mieste.