Domáce promi
photo Foto
video Video
05. mar. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

TRAPAS slovenských herečiek pri stretnutí s Facundom Aranom: Bože, mohlo sa nám toto stať?!

Majú vtipný zážitok na celý život.

Domáce promi
05. mar. 2024 o 06:00
TRAPAS slovenských herečiek pri stretnutí s Facundom Aranom: Bože, mohlo sa nám toto stať?!

Majú vtipný zážitok na celý život.

V nedeľu 3. marca televízia Markíza odštartovala 9. ročník tanečnej šou Let's Dance. Po vlaňajšku, kedy bol hlavnou hviezdou kubánsky telenovelový herec Mario Cimarro (52), pristúpili tvorcovia k zmenám. Nový hosť Facundo Arana (51) netancoval, ale zasadol do porotcovského kresla k Adele Vinczeovej, Tatiane Drexler a Jankovi Ďurovčíkovi.

Hviezda telenoviel Divoký anjel a Rany z lásky sa vrátila na Slovensko, aby odštartovala samotnú šou. V každom nasledujúcom kole sa posadí na Facundovo miesto zase niekto iný, no jedno budú mať spoločné - budú nejakým spôsobom spätí s Let's Dance.

Stretnutie s Dominikou

Facundo Arana sa priatelí s herečkou Dominikou Kavaschovou (34). V dávnejšej epizóde relácie 2 na 1 sa moderátorke Adele Vinczeovej podarilo splniť jej detský sen a za Dominikou prišiel z Argentíny Facundo. Zvyšok je už história.

Dominika preto nemohla chýbať na nedeľnom priamom prenose šou. Objavila sa tam s kamarátkami, medzi ktorými bola aj Andrea Bučko (34). Herečkám sa v zákulisí šou podarilo vyrobiť trapas priamo pred očami telenovelovej hviezdy!

Na toaletách sa Dominika rozhodla natočiť video, v ktorom sa o všetko podelila. "Chcem vám iba povedať náš zážitok. Tak už sme na Let's Dance, stretli sme hneď Facunda a my že - Facundo, how are you (ako sa máš, pozn. red.)? Pred všetkými novinármi sa niekomu rozbil..." nedokončila a ukázala na Andreu Bučko.

"Dobre, ja som do nej drgla, iba rozprávame, ako sme pred Facundom rozbili pohár. Pod jeho nohami. Kráľovná rozbitých pohárov. Bože, mohlo sa nám toto stať?" dopovedala vtipnú príhodu Kavaschová. Jej video nájdete na začiatku článku.

Úvodný priamy prenos deviateho ročníka sa v nedeľu v oboch hlavných cieľových skupinách stal suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc a doslova tak prevalcoval konkurenciu. TV Markíza zaznamenala vďaka Let's Dance doposiaľ najvyšší tohtoročný trhový podiel 29,5 % v obchodne najdôležitejšom prime-time 19:00-23:00, informuje TV Markíza.

Module ITT: Let's Dance